Forum do artykułu: Ile straci sklep przez podatek?

22.02.2016
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

To dlaczego Eurocash nie wypłaci większego retro ;) aby podnieść rentowność sklepu? Właściciel podniesie ceny bo EC podniesie ceny zakupowe towaru. A ta sama marża od wyższej ceny daje kwotowo więcej pieniędzy. To jak będzie z sieciami które nie mają sklepów własnych tylko same franczyzy?

23.02.2016
wypowiedź: 1
*.75.85.86

Oczywiście, można się zastanawiać nad możliwymi scenariuszami po wprowadzeniu podatku. Artykuł miał tylko na celu pokazanie, że w jakiś sposób trzeba będzie skompensować spadki zysku, które będą dość dotkliwe.

23.02.2016
wypowiedź: 1
*.lanok.pl

Wydawałoby sie, że ustalony 1 % podatku to niewiele, a jednak pokazuje jak bardzo wpływa na zyski zwykłego przedsiębiorcy. Miejmy nadzieję, że rząd utrzyma deklarację, odejścia od opodatkowania sklepów franczyzowych, bo inaczej zbiorą się czarne chmury nad polskimi zrzeszonymi handlowcami.;P

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.