Forum do artykułu: Pożyczają i zarabiają

27.03.2016
wypowiedź: 1
*.swiecie.vectranet.pl

Franczyzobiorca musi zainwestować ok. 15 tys. zł w remont i adaptację placówki. Należy też wpłacić ustaloną indywidualnie kwotę na poczet zabezpieczenia spłaty pożyczek. W trakcie działalności franczyzobiorca odprowadza opłatę miesięczną w wysokości 250 zł................ Wygląda obiecująco , ale wcale tak nie jest. Model franczyzy Kredyt OK oparty jest na inwestowaniu środków własnych ,więc nie dość że płacisz za cały remont i wystrój , comiesięczną dzierżawę to musisz posiadać swoje środki na pożyczki , które sam potem windykujesz. Warto zastanowić się , czy nie lepiej w tym wypadku stworzyć swoja własną markę , zaadoptować lokal za 10 tys a nie za 20-a , pożyczać swoją kasę , zatrudnić prawnika i mieć zysk 100 % , a nie oddawać 30 % tylko za nazwę.

18.09.2016
wypowiedzi: 35
*.c.net.lemor.pl

Akurat na kantorach można nieźle zarobić. Na tej stronie https://www.waluty360.pl/  oprócz bieżących kursów walut znajdziesz wiele cennych porad jak zarobić na wymianach. Bardzo ciekawe sposoby. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.