Forum do artykułu: Pożyczają i zarabiają

27.03.2016
wypowiedź: 1
*.swiecie.vectranet.pl

Franczyzobiorca musi zainwestować ok. 15 tys. zł w remont i adaptację placówki. Należy też wpłacić ustaloną indywidualnie kwotę na poczet zabezpieczenia spłaty pożyczek. W trakcie działalności franczyzobiorca odprowadza opłatę miesięczną w wysokości 250 zł................ Wygląda obiecująco , ale wcale tak nie jest. Model franczyzy Kredyt OK oparty jest na inwestowaniu środków własnych ,więc nie dość że płacisz za cały remont i wystrój , comiesięczną dzierżawę to musisz posiadać swoje środki na pożyczki , które sam potem windykujesz. Warto zastanowić się , czy nie lepiej w tym wypadku stworzyć swoja własną markę , zaadoptować lokal za 10 tys a nie za 20-a , pożyczać swoją kasę , zatrudnić prawnika i mieć zysk 100 % , a nie oddawać 30 % tylko za nazwę.

18.09.2016
wypowiedzi: 35
*.c.net.lemor.pl

Akurat na kantorach można nieźle zarobić. Na tej stronie https://www.waluty360.pl/  oprócz bieżących kursów walut znajdziesz wiele cennych porad jak zarobić na wymianach. Bardzo ciekawe sposoby. 

16.11.2017
wypowiedzi: 7
*.play-internet.pl

Jeśli chodzi o finanse, to warto najpierw zaoptarzyć się w mocny oręż jakim jest nasza wiedza. :) Dzięki temu żadne terminy nie będą skomplikowane, a my będziemy wiedzieć jak rozsądnie zarzadzać gotówką i być może ją pomnażać. Ja aktualnie interesuję się kredytami i czytam na https://pl.getbucks.com/blog/poradnik/ o podstawach w tym temacie. Nigdy nie brałam kredytu i chciałabym się do niego dobrze przygotować. :) Cieszę się, że tak dużo informacji jest teraz dostępnym w sieci, w zasięgu ręki. 

16.11.2017
wypowiedzi: 24
*.CNet.Gawex.PL

Moim zdaniem najpierw najlepiej zaopatrzyc się w wiedzę, bo bez tego można sobie tylko problemów narobić. Polecam stronę o finansach, bo mają tam bardzo duzo ciekawych artykułów. Ja czytam na bieżąco :) 

26.12.2017
wypowiedzi: 20
*.telecom.by

Dziękuję za informacje! Szukałem i nie mogłem znaleźć. Pomogłeś mi!

192.168.1.254

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.