Forum do artykułu: 4F rośnie w oczach

11.09.2016
wypowiedź: 1
*.biol.uni.lodz.pl

Może dlatego, że firma rośnie w oczach zaczęła lekceważyć klientów? Kupiłam kurtkę 4F z powłoką DWR, która kompletnie przemokła podczas pierwszego kontaktu z drobnym deszczykiem. Reklamowałam ją 3 tygodnie po zakupie, jak tylko wróciłam z wakacji. Oczom nie wierzyłam, gdy przyszła odpowiedź, że uszkodzenie powstało z winy użytkownika (niewłaściwa pielęgnacja). Żadne wyjaśniania, że kurtka jest nowa i nie była poddawana żadnym zabiegom pielęgnacyjnym nie pomogło. Powtarzali jak mantrę to samo stwierdzenie. Jeśli tak budują relacje z klientem to nie wróżę im świetlanej przyszłości na rynku. Konkurencja jest duża, a opinie w sieci o firmie 4F coraz gorsze. Żałuję, że się nimi nie kierowałam przed zakupem...

12.09.2016
wypowiedzi: 7
*.ssp.dialog.net.pl

Przyjemnie jest patrzeć, jak rodzima firma rośnie w siłę :) 

15.09.2016
wypowiedzi: 6
*.ssp.dialog.net.pl

I dobrze! Powodzenia!

12.02.2018
wypowiedzi: 60
*.lukman.pl

To bardzo dobrze. Gratuluję sukcesów.

________________________

 PraceLicencjackieMarketing.edu.pl

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.