Forum do artykułu: Firma w zgodzie z naturą

24.09.2016
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To jest niepewny biznes. Ludzie idą do apteki chociaż tam chemia i drogo. Zioła tak ale czy w Polsce gdzie ludzie już w nic nie wierzą

29.04.2017
wypowiedzi: 2
*.172.86.22

Szukacie sklepu internetowego w którym możecie znaleźć praktycznie wszystko do swojej łazienki ? Jeśli TAK ! To koniecznie zaglądnijcie na ofertę, stelaż pod umywalkę chrom - zakupiłem go na mega promocji w sklepie Burlington ! Rewelacyjna promocja i te żniżki do 20% na cały asortyment łazienkowy... mega sklep !

03.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Taka zdrowa apteka to bardzo fajnie że powstaje, przynajmniej masz pewność że masz zdrowe produkty. Ja sobie teraz korzystam też z internetowego sklepu z soczewkami :  http://www.soczewki.net.pl/ bo wiem że mają dobrej jakości i nie podrażnią mi oczu. A chce dbać jak najlepiej o zdrowie. 

07.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja myślę, że przydałyby się omega 3 kapsułki. Mają szereg korzystnych wpływów na organizm, więc warto je przyjmować.

08.11.2017
wypowiedzi: 48
*.dynamic.gprs.plus.pl

Coraz więcej tych naturalnych kosmetyków teraz powstaje.

22.02.2018
wypowiedzi: 20
*.devs.futuro.pl

Co do Omega 3 to się zgadzam - są to kluczowe kwasy dla naszego organizmu i warto je dostarczać w odpowiednich ilościach. Sam zamawiam ze strony http://estrovita.pl/ i mogę powiedzieć, że sprawdzają się one bardzo dobrze.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.