Forum do artykułu: Jak cię widzą, tak cię kupują

22.10.2016
wypowiedzi: 104
*.dynamic.chello.pl

Zdecydowanie tak - jak cię widzą tak cię kupują. Stąd takie zainteresowanie pozyskiwaniem certyfikatu Uczciwy Przedsiębiorca. Nie jest trudno go otrzymać, a dzięki temu wyróżnieniu i benefitom oferowanym przez organizatorów, w oczach klientów stajemy się firmą wiarygodną, rzetelną, lepszą od innych. Warto inwestować w takie certyfikaty :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.