Forum do artykułu: Reserved we franczyzie

23.10.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzień dobry, uważam że wymagania dotyczące współpracy są mocno wygórowane, zacznijmy od ilości mieszkańców; w mojej jest 24 143 mieszkańców i posiadam lokale w galerii handlowej , gdzie można otworzyć zarówno sklep RESERVED i MOHITO a w miastach sąsiadujących z moim miastem zamieszkuje 98 439 mieszkańców, z tą różnicą że w tamtych miejscowościach nie ma odpowiednich lokali do otworzenia takich sklepów.Najbliższy sklep RESERVED i MOHITO znajduje się od nas około 20 km , niby niewiele ale można się do nich dostać tylko własnym środkiem lokomocji. Zastanawia mnie też bardzo wysoki koszt aranżacji 2 czy 2,5 tys netto za metr kwadratowy bez środków obrotowych, co przy minimalnej wymaganej przez was powierzchni 350 m stanowi około 1 milion złotych, nie łatwo jest w obecnych czasach odrobić zainwestowaną kwotę zwłaszcza w branży odzieżowej. Wiem coś o tym bo od 12 lat prowadzę sklepy z elegancką odzieżą męską, całkowity koszt wyposażenia i zatowarowania w produkty polskich producentów 4 sklepów o powierzchni 400m kw. to około 2 miliony złotych. Podpisując umowę na dwa nowe lokale w naszej galerii myślałam o nawiązaniu współpracy z LPP ale analizując koszty chyba mnie na to nie stać , czego bardzo żałuję.

24.08.2017
wypowiedzi: 54
*.dynamic.gprs.plus.pl

Opłaca się jeszcze otwierać Reserved?

06.02.2018
wypowiedzi: 68
*.centertel.pl

To duże ryzyko. A wiadomo, że jak nie ma ryzyka, to nie ma zysku.

_______________________________________________

Pisanie pracy licencjackiej

16.03.2018
wypowiedzi: 7
*.216.35.253

To już jest konkretne inwestycja. Tylko dla konkretnych inwestorów.

______________________________

Poznań i okolice

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.