Forum do artykułu: Mydlarnia dla męża i żony

02.11.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Witam serdecznie, Jakiś czas temu w Zamościu był sklep Mydlarnia u Franciszka, ale już go nie ma. Jaki był powód zamknięcia tego sklepu? Pozdrawiam Monika Nyga

03.11.2016
wypowiedzi: 11
*.noc.fibertech.net.pl

Według mnie to, co należy wziąć między innymi pod uwagę przy decydowaniu się na własny biznes to koszty związane z reklamą. Nawet najlepsza firma bez odpowiedniej reklamy nie zaistnieje na rynku. Bardzo przydatne są nowoczesne formy reklamy (social media itp.), ale warto zwrócić uwagę także na te tradycyjne. Sporo ciekawych propozycji można znaleźć tutaj http://www.apla.eu/ moim zdaniem oznaczenia wewnętrzne czy zewnętrzne to świetny sposób na zwrócenie uwagi klientów. Cała oferta jest warta uwagi, polecam zapoznać się każdemu kto prowadzi jakiekolwiek przedsiębiorstwo. 

24.09.2017
wypowiedzi: 70
*.dynamic.chello.pl

Super, takie mydlarnie teraz na czasie i dobrze, bo dość juz tej chemii wszędzie.

23.02.2018
wypowiedzi: 3
*.111.114.134

Fajnie, więc perfumuj teraz na czas i dobrze, free run 3 online

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.