Forum do artykułu: Jak zarządzać dużą firmą?

27.01.2017
wypowiedzi: 15
*.icpnet.pl

Byłem na świetnym szkoleniu - "Szef w obliczu ekstremalnych zmian", które prowadzone było przez Kontrakt OSH - http://kontraktosh.pl/szkolenie-otwarte/szef-w-obliczu-ekstremalnych-zmian-szkolenie-otwarte/ . Doskonałe podstawy do tego, w jaki sposób zarządzać zespołami na różnych etapach funkcjonowania firmy.

30.01.2017
wypowiedzi: 28
*.dynamic.gprs.plus.pl

Takie szkolenie to świetna sprawa i na pewno bardzo przydatne. W każdej firmie ułątwieniem jest odpowiednie oprogramowanie. Ja nie wyobrażam sobie działalności bez dobrego programu do fakturowania. Sama korzystam od niedawna z https://afaktury.pl/  . Jest prosty w obsłudze i sprawdzi się w każdej firmie. 

01.03.2017
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

Oczywiście szkolenia sa niezbędne. Sama byłam kilkunastu, szczególnie z marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi i couchingu. Warto jednak pamiętać o inwetsowaniu w systemy w dużych firmach. Ciężko obecnie zarządzac taki ogromem pracowników i dokumentów. Orzydtane sa programy do wystawiania fakktur, niezbędne oprogramowanie komupterowe i rejestratory czasu pracy https://generix.pl/ . Lepiej nie patrzec i nie pilnowac pracowników w sposób bezpośredni bo będa myśleli, że im się nie ufa, a takie systemy zawsze pomogą w zarządzaniu firmą

01.03.2017
wypowiedzi: 25
*.10.74.184

Trzeba ciągle rozwijać firmę i szukać innowacyjnych rozwiązań oraz dobrych partynerów takich jak ta drukarnia etykiet samoprzylepnych.

17.05.2017
wypowiedzi: 39
*.net.hawetelekom.pl

Zarządzanie w sposób innowacyjny wbrew pozorom nie jest trudny, należy sięgnąć tylko po odpowiednie narzędzia jak np. trening mocnych stron http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ . Menadżerowie i liderzy zespołów uczą się dzięki niemu kierowania personelem skupiając się na ich naturalnych talentach, co przekłada się na zaangażowanie i wydajność, w konsekwencji na lepsze wyniki sprzedażowe

25.05.2017
wypowiedzi: 46
*.jmdi.pl

Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednia ochronę danych firmowych takich jak bazy danych, informacje o klientach itd. Podsyłam do poczytania ciekawy artykuł na ten temat http://www.fox360.net/pl/biznes/jak-zabezpieczy%C4%87-si%C4%99-przed-utrat%C4%85-danych.html. Takie bezpieczeństwo danych to podstawa w każdej firmie, 

26.05.2017
wypowiedzi: 5
*.adsl.inetia.pl

Na pewno trzeba rozpocząć współpracę z dobrym prawnikiem, który pomoże w razie czego. https://adwokat-lukowicz.pl/

 

06.06.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic-ww-04.vectranet.pl

pozdrawiam

06.06.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic-ww-04.vectranet.pl

pozdrawiam:)

06.06.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic-ww-04.vectranet.pl

pozdrawiam

20.07.2017
wypowiedź: 1
*.serverdedicati.aruba.it

Przy zarządzaniu większymi firmami warto skorzystać z usług konsultingu. Takie doradztwo zapewnia firma: https://semprus.pl/ Jeżeli chcesz zoptymalizować działanie swojej firmy koniecznie zapoznaj się z ofertą. Pozdrawiam :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.