Forum do artykułu: Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

13.02.2017
wypowiedź: 1
*.szczecin.lantech.com.pl

Pani Aniu pięknie ujęte, choć niestety smutne,ukazujące przykrą prawdę, że dobre zawsze kosztuje. Przy małym miocie bywa, że się wyjdzie na zero, a niekiedy gorzej. Cóż dla wymagającego i solidnego hodowcy to raczej hobby aniżeli sposób zarabiania na życie. Pozdrawiam http://briardpuppies.eu

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.