Greenpoint

Greenpoint
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Marka Greenpoint to ubrania dla kobiet poszukujących eleganckich a jednocześnie funkcjonalnych i wygodnych fasonów, pozwalających czuć się swobodnie w każdej sytuacji: w pracy, na spotkaniu biznesowym czy przyjęciu towarzyskim. Kobiecość, komfort i elegancja to hasła, którymi kierują się projektantki marki.

Kolekcje podzielone są na linię biurową oraz codzienną i nieco romantyczną w stylu casual, tak by dopasować się do rytmu dnia każdej kobiety. Dominują kolory nawiązujące do bieżących trendów, ale stonowane, szlachetne i delikatne, harmonijnie łączące się z sobą. W każdym sezonie sztandarowym elementem są modele printowane – bluzki, sukienki, spodnie, które są świetnym uzupełnieniem każdej garderoby.

W ramach kolekcji poszczególne modele łatwo się komponują i uzupełniają. To sprawia, że każdego dnia można z nich stworzyć nową, ciekawą stylizację. Projektanci w naszej firmie to kobiety, które rozumieją kobiece potrzeby i rozterki modowe. Dbamy o to, by nasze produkty były szyte na miarę każdej kobiety.

Jednostki własne

68

Jednostki franczyzowe

33

Zdjęcie punktu systemu
Witryna sklepu Greenpoint
Informacje dla franczyzobiorcy
Przewidywana suma inwestycji

koszt inwestycji: rozpatrywany indywidualnie

Podstawowe wymagania sieci
  • Lokal o powierzchni od 70 do 100 m2;
  • Miasto pow. 40 tys. mieszkańców;
  • Atrakcyjne położenie lokalu: centrum handlowe, główna ulica handlowa o dużym przepływie klientów (wtedy lokal na parterze z witryną i wejściem od strony głównego ciągu komunikacyjnego);
  • Posiadanie prawa do prowadzenia działalności handlowej w lokalu;
  • Wyposażenie i wizualizacja sklepu zgodnie ze standardami sieci;
  • Zaangażowanie i determinacja w prowadzeniu biznesu.
Informacje o franczyzodawcy
Greenpoint SA
ul. Domagały 3, 30-741 Kraków
668 215 677
(12) 413 60 41
franczyza@greenpoint.pl
www.greenpoint.pl
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.