Forum do artykułu: Zarobić na stylu

17.03.2017
wypowiedzi: 5
*.ssp.dialog.net.pl

Mojemu mężowi udało się otworzyć 1 salon. Bardzo zachwalał 1 książkę, dzięki której jak mówił zdobył kosmiczną dotację na start. Tytuł to Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę. Też uważam, że ubrania premium mają przyszłość w Polsce :)

08.05.2017
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

Wydaje się to zbyt dużą inwestycją,to może lepiej skorzystać z takiej oferty http://bagexpress.pl/?

Kapitał który inwestestuje na zakup z hurtowni w sposób tradycyjny wydaje się mniej ryzykowny,a można nawet spróbować z tym dropshippingiem...

09.05.2017
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Wszystkie bardziej i mniej znane blogerki modowe są dowodem na to, że można zarabiać na stylu...

11.05.2017
wypowiedzi: 5
*.zapnet-isp.net

Zgadzam się, blogerki są tego przykładem. 

16.05.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic.gprs.plus.pl

To fakt. One zarabiają mnóstwo pieniędzy w ten sposób.

25.05.2017
wypowiedzi: 68
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko nikt tak naprawdę nie wie, ile one na tym zarabiają. Więc byłabym ostrożna w takich opiniach.

27.05.2017
wypowiedzi: 48
*.play-internet.pl

Szukacie dobrej jakości wskazówek jaki styl butów jest w dzisiejszych czasach najbardziej trendy ? Jeśli tak to polecam ten rewelacyjnej jakości blog http://2blot.mil.pl/jakie-buty-wojskowe-i-taktyczne-wybrac-glany-czy-trapery/ na którym znajdziecie świetnej jakości wskazówki na temat butów - wybierzcie idealny model dla siebie !

30.05.2017
wypowiedzi: 4
*.190.213.196

Taki biznes ma przyszłość głównie w dużych miastach. Trzeba o tym pomyśleć, bo lokalizacja w przypadku ubrań Premium jest jedną z najistotniejszych kwestii. Pamiętajmy, że biznes będzie się kręcił tam, gdzie będą odbiorcy.

05.06.2017
wypowiedzi: 68
*.174.50.212

W dużych miastach to świetny pomysł na biznes. Myślę, że warto spróbować.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.