Forum do artykułu: Abc kołem się toczy

28.03.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

a co ze sklepami co już mają trasy :D co zabierzecie im ludzi którzy do nich chodzą od 20 lat na przykład? co juz tyle lat prowadza takie sklepy na kołach a teraz wy się wprowadzicie na chama ze tak powiem im ? nie ładnie nie podoba mi sie takie coś macie sklepy zostańcie na nich a nie na mobilne oby sie wam nie udało to

05.01.2018
wypowiedzi: 3
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do mnie na wsi przyjeżdża  sklep ABC, jestem bardzo zadowolny, mają duży wybór towaru, nie zdzierają z ludzi jak inni no i wydają klientowi paragon.

05.01.2018
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sklepy na kołach? Nigdy się z czymś takim nie spotkałem.

08.01.2018
wypowiedzi: 3
*.dynamic.gprs.plus.pl

Sklepy na kołach-fajna sprawa przyjeżdżają do Ciebie pod sam dom

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.