Forum do artykułu: Abc kołem się toczy

28.03.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

a co ze sklepami co już mają trasy :D co zabierzecie im ludzi którzy do nich chodzą od 20 lat na przykład? co juz tyle lat prowadza takie sklepy na kołach a teraz wy się wprowadzicie na chama ze tak powiem im ? nie ładnie nie podoba mi sie takie coś macie sklepy zostańcie na nich a nie na mobilne oby sie wam nie udało to

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.