Forum do artykułu: Signarama rusza z franczyzą

20.05.2017
wypowiedzi: 102
*.jmdi.pl

Kurczę, może to i dobry biznes, może i sprawdzony koncept. Ciężko mi jednak zrozumieć taka kwotę inwestycji. Prawie 200 tysięcy dolarów? Szok. Agencje reklamowa z pełna oferta i własnym sprzętem spokojnie za 100 tysięcy można założyć. Co z tego ze jest szyld, kiedy na lokalnym rynku i tak od nowa trzeba walczyć. Nie rozumiem takiej kwoty.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.