Forum do artykułu: Pan od kosmetyków

23.05.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Golden Rose

01.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Doskonale znam ten temat. Świetne też są Make Me Bio kosmetyki które są robione ręcznie przez mojego znajomego. Na prawdę dają efekt i nie są tak szkodliwe jak te sztuczne, chemiczne kosmetyki :)

13.11.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

rzadko spotyka się pana który znałby się na kosmetykach, to zdecydowanie branża dla kobiet mogłoby się wydawać.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.