Forum do artykułu: Pan od kosmetyków

23.05.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Golden Rose

01.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Doskonale znam ten temat. Świetne też są Make Me Bio kosmetyki które są robione ręcznie przez mojego znajomego. Na prawdę dają efekt i nie są tak szkodliwe jak te sztuczne, chemiczne kosmetyki :)

13.11.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

rzadko spotyka się pana który znałby się na kosmetykach, to zdecydowanie branża dla kobiet mogłoby się wydawać.

24.02.2018
wypowiedzi: 3
*localhost

Mam nadzieję, że ci się spodoba. Mam nadzieję, że ci się spodoba. online soundcloud to mp3 converter

25.02.2018
wypowiedzi: 11
*.dynamic.chello.pl

I dobrze. A czego ma sie wstydzić? Żadna praca nie hańbi.

27.02.2018
wypowiedzi: 73
*.181.117.18

A ja z kolei ostatnio zaczęłam stawiać na produkty naturalne i wychodzę na tym całkiem nieźle. Możecie mi wierzyć albo i nie, ale zdecydowanie się na tego typu kosmetyki jest naprawdę w dobie, gdy na pólkach drogeryjnych króluje chemia, krokiem w dobrą stronę. Przede wszystkim pozwala poprawić w znaczący sposób stan swojej urody. Jeśli mogę coś Wam podpowiedzieć, to warto zdecydować się na takie rozwiązanie, jakim jest Naturativ - https://www.naturativ.pl/sklep/k-1-twarz/p-6-kremy-pod-oczy/

27.02.2018
wypowiedzi: 21
*.internetdsl.tpnet.pl

Często spotykałam się ze stwierdzeniem, że mężczyźni są lepszymi sprzedawcami. I nie mówię, że tak nie jest, ale jako Klientka chcąca kupić kosmetyki zdziwiłabym się na widok pana sprzedawcy. I oczywiście nie ma sie czego wstydzić - praca to praca. Po prostu mężczyzna nie maluje paznokci, nie stosuje make up'u itd. Dokonując zakupu wolę poradzić się osoby, która z takich rzeczy korzysta.

11.03.2018
wypowiedzi: 31
*.centertel.pl

Każdy ma swoje ulubione kosmetyki jak również sklep gdzie kupują. Ja zawsze kupuje moje ulubione kosmetyki marki Revlon i Catrice w sklepie internetowym z kosmetykami https://puderek.com.pl/ tutaj zawsze znajdę kosmetyki po niższej cenie niż w innych drogeriach.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.