Forum do artykułu: Dane bez ochrony

24.07.2017
wypowiedzi: 16
*.dynamic.gprs.plus.pl

bardzo dobrze możecie zabezpieczyć swoje dane za pomocą ich kolokacji http://biznes.t-mobile.pl/pl/centrum-danych-warszawa-piekna są one wtedy 100% bezpieczne. Przenoszone one są na zewnętrze serwery gdzie nikt nie ma prawa się do nich dostać

04.08.2017
wypowiedzi: 56
*.dynamic.gprs.plus.pl

ja na pewno nie pozostawiłabym ważnych danychbez ochrony, to podstawa i trzeba o tym pamiętać.

10.10.2017
wypowiedzi: 39
*.dynamic.gprs.plus.pl

Dane bez ochrony to duże ryzyko, które lepiej nie podejmować

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.