Forum do artykułu: Dane bez ochrony

24.07.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic.gprs.plus.pl

bardzo dobrze możecie zabezpieczyć swoje dane za pomocą ich kolokacji http://biznes.t-mobile.pl/pl/centrum-danych-warszawa-piekna są one wtedy 100% bezpieczne. Przenoszone one są na zewnętrze serwery gdzie nikt nie ma prawa się do nich dostać

04.08.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

ja na pewno nie pozostawiłabym ważnych danychbez ochrony, to podstawa i trzeba o tym pamiętać.

10.10.2017
wypowiedzi: 43
*.dynamic.gprs.plus.pl

Dane bez ochrony to duże ryzyko, które lepiej nie podejmować

31.10.2017
wypowiedzi: 7
*.196.10.135.res.pl

Każde dane, a szczególnie klientów, powinny być zabezpieczone. Są to dane prywatne, więc jeśli by wyciekły to nie było by dobrze. Pasowałoby, zatrudnić informatyka, który cały czas był by przy bazie.
 

06.11.2017
wypowiedzi: 41
*.stimo.net

Spore ryzyko. Lepiej zainwestować w dobre zabezpieczenia

08.11.2017
wypowiedzi: 48
*.dynamic.gprs.plus.pl

Czasem i najlepsze zabezpieczenia zawodzą niestety...

17.01.2018
wypowiedzi: 6
*.internetdsl.tpnet.pl

Zabezpieczenia zabezpieczeniami, ale najczęściej błąd leży zazwyczaj po stronie konkretnego człowieka, który coś zaniedbał, popadł w rutynę itd. 

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.