Forum do artykułu: Jak zarobić na rozwodzie?

23.10.2017
wypowiedzi: 46
*.zabrze.vectranet.pl

Świetna inicjatywa, w pełni zgadzam się z tym, że taka pomoc dla kobiet po rozwodzie jest bardzo ważna. Sama jestem po rozwodzie - bardzo długo nie mogłam się pozbierać. Szczególnie uderzył mi powód rozwodu, okazało się, że mąż już od dłuższego czasu mnie zdradzał. Dowiedziałam się o tym, dzięki współpracy z tym biurem detektywistycznym: http://detektyw-slowinska.com/ Już od dłuższego czasu przeczuwałam, że coś jest nie tak, dlatego postanowiłam nawiązać współpracę ze specjalistami. Jak tylko okazało się, że moje przypuszczenia były słuszne, od razu złożyłam pozew o rozwód. Byłam zupełnie rozbita, dlatego zdecydowałam się nawet na pomoc psychologa, który pomógł mi uporać się z tym. Rozwód to naprawdę bardzo emocjonalne przeżycie, świetnie, że powstają takie inicjatywy Kobieta i Rozwód, na pewno pomoże to wielu kobietom.

25.10.2017
wypowiedzi: 8
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czuję, że za niedługo się rozwiodę i pewnie będę musieć skorzystać z tego typu usług. Bardzo potrzebna rzecz!

25.10.2017
wypowiedzi: 8
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie bawię się w takie programy, po co się w coś takiego bawić, skoro można iść do normalnej pracy?

24.11.2017
wypowiedzi: 41
*.stimo.net

Jeśli nie jesteś prawnikiem, to ciężko jest zarobić na czymś takim :P

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.