Forum: Sklep Firmowy Plus GSM - ile wart 1475

Anonim 04.02.2004 *.NAT-3.autocom.pl

Myślę, że szkoda pozbywać się punktu o takiej rentowności.Pozdrawiam.

miki 04.02.2004 *.net1.chomiczowka.net.pl

Wartość Twojego punktu zależy w 100% od polityki Plus GSM. Co będzie jak Plus obniży prowizje za aktywacje?

Olaf 04.02.2004 *.ei118.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak, zależymy w 100% od polityki Plusa i to jest nasza siłą, bo Plus nie może sobie pozwolić na utratę Sklepów Firmowych, więc mysi dawać im zawsze zarabiać :) Co do prowizji za aktywacje, to już pisałem wcześniej że to nie jest jedyny zarobek (dziś to około 40% przychodów firmy). W odległej przyszłości może być tak, że nie sprzedamy miesięcznie ani jednej aktywacji a i tak będzie się opłacało.

Tomek 05.02.2004 *.fh147.internetdsl.tpnet.pl

Rozumiem ze głownym powodem sprzedazy jest chec zainwestowania w nowe przedsiewziecie ..... Powiedz cos wiecej na jego temat ? Ile przewidujesz na nim zarobic ? Czy wiecej niz obecnie zarbiasz ? Sporządziłes biznes plan ?

Makler 05.02.2004 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

Czytając te wszystkie wypowiedzi nadal optowałbym za kredytem. Najlepiej w CHF, tam stopa % nie przewyższy 4 - 5%. LIBOR dla CHF kształtuje się na niskim poziomie, a ryzyko stopy % dla CHF jest niewielkie.

Rafi 19.02.2004 *.217.8.179.146

Poradźcie gdzi najlepiej uzyskać kredyt na zakup licencji i otwarcie puktu jakiejś sieci, dzięki

fr0st 21.02.2004 *.xf152.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam wszystkich, to moja pierwsza wypowiedź na tym forum. Ja również mam plan otworzenia autoryzowanego punktu. Z jaka firma sie zwiazac? Jesli ktos prowadzi taki biznes to czy moglby mi powiedziec jak to wyglada okiem biorcy? Albo tu albo na email, dzieki i pozdrawiam.

fr0st 21.02.2004 *.xf152.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam wszystkich, to moja pierwsza wypowiedź na tym forum. Ja również mam plan otworzenia autoryzowanego punktu. Z jaka firma sie zwiazac? Jesli ktos prowadzi taki biznes to czy moglby mi powiedziec jak to wyglada okiem biorcy? Albo tu albo na email, dzieki i pozdrawiam.

egnar 21.02.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

jestem pracownikiem jednej z sieci, wcześniej zainteresowanym otwarciem własnego punktu. Im dłużej w tym pracuję tym mniej różowo to wygląda.Chodzi mi o "walkę" jaką musisz toczyć z dealerem o kasę która ci się należy za aktywacje, itd. Noce nie przespane, papierów kupa, mnóstwo raportów i ciągle czychają aby ci nie dać tyle ile powinieneś dostać; a poza tym są jeszcze klienci, którym to powinieneś poświęcić gro czasu(w końcu to oni dają zarobić)podczas gdy ty skupiasz się by otrzymać co twoje. Ciągle targety idące w górę, nagonka-czujesz się jak wykorzystywany pracownik podczas gdy to miał być twój biznes.Tak jest gdy masz 1 punkt. Im więcej ich masz tym bardziej możesz manewrować(przesuwać wyniki z punktu lepszego do punktu gorszego tak aby to jakoś wyglądało).Jeden punkt-moim zdaniem, ciężka i mozolna praca bez większych rezultatów i co najważniejsze to nie jest twój biznes mimo że ty w niego utopiłeś dużo kasy.

idol 22.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

podzielam wypowiedż egnara pracowałem dla sieci idea potem era to wszystko tak ładnie wygląda niby masz biznes ale traktuję cię jak pracownika i masz ciągłe cisnienie od tych z góry a plany są z kosmosu jeżeli coś takiego chcecie prowadzić to z porządnym dealerem i robić to co jest dla was najważniejsze a nie to co "oni" sugerują

loko 25.02.2004 *.router4a.grajewo.net

olaf-gratuluję sukcesu.Te 25 000 robi wrażenie.
Czytam wypowiedzi na forum i jesteś pierwszy , który pochwalił sie ,ze odniósł sukces w biznesie.
Czy Polacy są tacy skromni?Czy nikt nie zarabia?A może boimy chwalić sie sukcesami(pomimo anonimowości)?Pełno jest tylko opinii tych, którym sie nie udało.
Jeszcze raz gratuluję

roman 05.04.2004 *.167-122.82-139.bia.tkb.net.pl

a jakie są właściwie prowizje dla sprzedawców w punktach operatorów.

Olaf2 25.02.2005 *.cgk55.neoplus.adsl.tpnet.pl

15
Minął rok i mój sklep zarobił w 2004 340 tyś zł, ktoś kto by go kupił rok temu już 1/3 inwestycji miał by pokrytą :-)

Dreamer 28.02.2005 *.153.19.9.14

24
Zarobił czy miał tyle obrotu? ;-))

Olaf2 28.02.2005 *.cev52.neoplus.adsl.tpnet.pl

15
Tak jak pisałem, zysk a dokładniej zysk przed opodatkowaniem. Obrót to 4,3 mil zł

MiWi 28.02.2005 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
A ile z tego było w aktywacjacjach, sprzecie i innych pozycjach?

Olaf2 28.02.2005 *.cev52.neoplus.adsl.tpnet.pl

15
wybaczcie, ale nie będę tu podawał całej struktury przychodów, generalnie większość to prowizja od operatora, resztę stanowi marża na akcesoriach, prepaid

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.