Forum: Prenumerata magazynu „Franchising Info”

12.02.2004
wojtas
*.mad.east.verizon.net

Czy mozna kupic Magazyn na terenie USA, lub zakupic przez internet?

12.02.2004
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Jak najbardziej można zamówić prenumeratę. Mamy obecnie kilkunastu prenumeratorów z zagranicy. Prosimy o przesłanie zapytania na adres redakcja@franchising.info.pl wówczas sporządzimy kalkulację kosztów przesyłki.

18.02.2004
tyran
*.8.179.146

zaprenumerujcie, warto !!!

18.02.2004
lolek
*.8.179.146

fachowa prasa

31.08.2004
wypowiedzi: 2
*.pl

W jaki sposób następuje rozliczenie za prenumeratę, lub też pojedynczego numeru; za pobraniem u listonosza, na poczcie, czy też przelew an Wasze konto?

03.09.2004
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Za prenumeratę lub pojedyncze egzemplarze magazynu Franchising Info można zapłacić:

1. Kartą kredytową (przy składaniu zamówienia). Płatność dokonywana jest w systemie eCard poza portalem, także jest w 100% bezpieczna i nikt nie poznaje numerów karty płacącego. Dostajemy tylko informację czy transakcja została autoryzowana.

2. Przelewem (przed otrzymaniem przesyłki).

3. Za zaliczeniem pocztowym (przy odbiorze przesyłki – dodatkowa opłata pocztowa 5,80 zł).

4. Gotówką – w siedzibie firmy ul. Powstańców Śląskich 44, Warszawa. Bieżący numer Franchising Info można kupić także w sieci EMPiK, Saloników Prasowych Kolporter S.A., Inmedio, Relay, Trafic Club, Franpress oraz Ruch S.A. (w salonach, nie kioskach).

Zapraszamy na podstronę księgarni, po wybraniu asortymentu będą instrukcje odnośnie płatności.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.