Forum: specjalista farnchisingu - czy sa tacy w polsce ? 1475

WIT 23.05.2004 *.phantom.teldom.pl

Do Niki - To są cytaty twojej początkowej i końcowej wypowiedzi:

"niki (04.03.2004):
mam bardzo ciekawy projekt oraz srodki do zrealizowania w polsce. problem w tym iz mieszkam za granica. szukam kogos kto sie zna na franchisingu. od bardzo dawna sledze tematy jakie sa omawiane na forum i sadze iz bedzie mi latwiej znalezsc bardzo kompetentna osobe wlasnie ma form dyskusyjnym. nie moge o tym pisac, wole sie z kims konkretnym spotkac w polsce i ten temat kontynuowac. jesli ktos jest tym zainteresowany --zapraszam do rozmowy.
niki (17.03.2004):
witam miu
bardzo ciekawy inie (pseudonim) lubie zarty
ale w swoich wypowiedziach nie zartwalem. teraz na powaznie, prosze o opowiedz czemu tak anonimowo sie przedstawiasz ????"

W między czasie urządziłeś z Gigą towarzystwo wzajemnej adoracji, biadolenia i przelewania z pustego w próżne. Żadnych konkretów, a przecież 4.03. deklarujesz chęć spotkania i rozmowy. No to podaj jakiś swój namiar mail'owy, a tam później telefoniczny i przechodź do konkretów, a nie wytykaj "Miu", że się anonimowo przedstawia, bo sam nie jesteś lepszy, a biorąc pod uwagę treść pierwszej deklaracji, to myślę, że nawet gorszy. W ogóle ta treść z 17.03. jest dziwnie podejrzana. No i to "Niki" w związku z tym też jakieś pretensjonalne. Może raczej powinieneś zadzwonić do chłopców na 0700...
Spróbuj wyprowadzić mnie z błędu. Tylko konkretami z zakresu franchising'u. Myślę jednak, że się nie odezwiesz.

confused 24.05.2004 *.153.19.9.14

A o co chodzi w tym "forum"????

---- ----
I
I
I_____________I

?????????????????????????????

niki 15.06.2004 *.pcp404170pcs.mntcrm01.md.comcast.net

witam witt
jak widzisz nie zginolem na zawsze i zawsze znajde czas na odpowiedz. po prostu mnie nie bylo a niestety te miejsca gdzie bylem nie poosiadaja mozliwosci dostepu do internetu.
jedno co mnie zastanawia to skad ty sie tu wzioles od razu z wielka krytyka. ja wczesniej nie widzialem twego pseudonimu i nagle sie pojawiasz z krytyka ??????

niki

niki 15.06.2004 *.pcp404170pcs.mntcrm01.md.comcast.net

eddy witam przekazuje moj e-mail jaskon@comcast.net
przepraszam iz odpowiadam puzno ale niestety nie mialem mozliwosci tego zrobic wczesniej

pozdrowienia
niki

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.