Forum: Teletorium-czy można zarobić na sprzedaży samych akcesoriów ? 1475

hack gsm 20.12.2004 *.aey133.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
nie wiem jak Wy ale sprawdziłem ostatnio taki sklep teleotorium to po prostu płakać się chce bo klient dostał od Poltelkomu pare stojaków zawieisł baterie i ładowarki poprzypinał to do tychże stojaków i chyba czeka na klientów bo zeby coś sprzedać to musi odciąć zaczep !!!
poltelkom naprawde robi szmal a biorcy myślą że jak bedą mieli akcesoria z tej firmy to już 100% sukcesu !!! ale niestety prawda jest okrutna to jest 0% pomocy od sieci bo oni nie mają o tym pojęcia ( co się dziwić licencja za 1 zł )

Mariusz 20.12.2004 *.biq213.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest spory popyt na stojaki???

cezus 05.01.2005 *.cib35.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Znajomy poprośił mnie żebym bliżej się przyjżał "teletorium". Że niby takie fajne i extra. Pytanie trafiło do mnie z powodu posiadania przez moją osobę kilku sklepów GSM. Po tym co przeczytałem widze że chętnie zaproszę znajomego do współpracy ze mną na takiej samej zasadzie, ja napewno będę zadowolony. Takie warunki i takie umowy można podpisać tylko ze znaną "marką". Ilejest tych sklepów? Oczywiście nie licząc sztandarowego Brzegu? Jakie wsparcie? Reklamowe? W gazecie "DNI BRZEGU"? Ktoś słyszał w krajowym radiu o firmie lub znaku "TELETORIUM". Dlatego właśnie chyba odwiodę znajomego od tego pomysłu. Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.