Forum o artykule: II Salon Franchisingu w czerwcu! 1475

Anonim 03.06.2004 *.aaz124.neoplus.adsl.tpnet.pl

dlaczego nie wszystkie firmy ktore beda wystawione na targa sa opisane na tej stronie?? moze to jakies slabe firmy??

Jacek 03.06.2004 *.tg136.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktos wie co to za firmy Waller i Ticket.com???

Mark 03.06.2004 *.net1.chomiczowka.net.pl

Świetnie! Będzie kilkanowych firm!

Marek 03.06.2004 *.jt5.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przede wszystkim pasikoniku nic nie pisałem o Paryżu ani innych metropoliach. Trudno porównywać jednak z Paryżem Warszawę z targami które istnieją raptem od roku. W tym będzie drugi rok. Jak sam trafnie zauważyłeś w Paryżu było 200 firm, dodam jeszcze że w Europie są też inne targi i tam też wystawia się zawsze powyżej 200 wystawców ( z czego co najmniej kilku reprezentuje po kilka firm), a w takiej metropolii jak Warszawa -16 (słownie: szesnaście)!
Piszesz, że ktoś przysłał ci katalog z targów w Paryżu, który sobie przeglądasz. Przeglądaj nadal i czekaj, aż ktoś się znów nad tobą zlituje i przyśle następny po następnych targach. Następna sprawa to fakt, iż nie bardzo rozumiem skąd wziałeś pomysł iż mam do zainwestowania 40 tysięcy złotych. Nie wspominałem o walucie, a jako światowiec (jak mnie miło nazwałeś) i obywatel unii europejskiej operuję już tylko euro. Jak zatem widzisz stać mnie na coś lepszego niż Daewoo. Zdaje się, iż wyciągasz zbyt wiele pochopnych wniosków i za bardzo się pewnymi sprawami podniecasz, a to w biznesie nie jest dobra cecha. Nie pal zatem głupa w przyszłości, uważniej czytaj katalogi i uważaj żeby cię ktoś przypadkiem nie rozdeptał drogi pasikoniku.

Światowiec 03.06.2004 *.ge131.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak się składa, że wiele lat mieszkałem na Zachodzie i pracowałem tam w sieci franchisingowej. Z tego powodu odwiedziłem wszystkie ważniejsze imprezy branżowe (Londyn, Paryż, Mediolan, Waszyngton). Na tej podstawie mogę potwierdzić opinię pasikonika. Marek, a może pomyliły Ci się kierunki i byłeś na targach na Wschodzie, a nie na Zachodzie?

obeznany 03.06.2004 *.ge131.neoplus.adsl.tpnet.pl

Waller to Perfect Lady. Są w katalogu na tym portalu.

niemiec 03.06.2004 *.ge131.neoplus.adsl.tpnet.pl

A tegoroczne targi w Niemczech zostały odwołane. A dlaczego? Z powodu zbyt małej liczby wystawców. Marek, czego się czepiasz tych targów w Warszawie zamiat się cieszyć, że komuś chce się je organizować? Przy 16 czy 17 wystawcach organizatorzy na nich nie zarobią, to prawie filantropia. Twoja zajadła krytyka jest co najmniej niezrozumiała.

Marek 03.06.2004 *.jt5.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie mam nic do targów. To świetna inicjatywa. Wkurza mnie tylko pasikonik i jego wypowiedzi.

Redakcja 04.06.2004 *.www.profitsystem.pl

263
Zapraszamy na strone franczyza.pl na której jest opublikowany program targów.

Gajowy 04.06.2004 *.pe125.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl

Blebleble.
Znowu jedna osoba podaje konkrety (firma, cena konceptu), a druga kombinuje („są inne targi” – proszę, niech Pan napisze jakie i ilu wystawców, w jakich cenach).
Panie Marku. Najpierw Pan pisze, że „W dodatku wszyscy wystawcy wymagający większych nakładów finansowych, czyli nic dla ludzi mających mniejsze zasoby finansowe, powiedzmy 40-50 tyś.”, potem, że owe 40-50 „tyś” to w Euro.
A więc proszę:
MPunkt” – „Przewidywana suma inwestycji: Kwota 60 tys. zł obejmująca...” (http://www.franchising.info.pl/main.php?id=company.php&company_id=112&t=4)
Fotostop: „Przewidywana suma inwestycji: Szacunkowa kwota potrzebna na uruchomienie punktu to 30-60 tys. zł „
http://www.franchising.info.pl/main.php?id=company.php&company_id=10&t=12
Nie mówiąc już o Nicole.
Panie Marku – kiedy mija się Pan z prawdą – czy wtedy, gdy pisze „wszyscy wystawcy wymagający większych nakładów finansowych, czyli nic dla ludzi mających mniejsze zasoby finansowe, powiedzmy 40-50 tyś.”, czy też wtedy, gdy pisze „jako...obywatel unii europejskiej operuję już tylko euro”. Bo jeśli faktycznie miał Pan na myśli Euro, to jednak w targach weźmie udział parę firm wymagających mniejszych nakładów finansowych niż owe 40 tys. Euro.


Ruth 04.06.2004 *.cnb46.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pragnę zuważyć, że w tym roku liczba wystawców jest podwojona, lub wręcz potrojona!Biorąc pod uwagę fakt, iż jest to dopiero DRUGI salon franchisingu w Polsce i tak jest całkiem nieźle!Myślę, że i dla Ciebie Marku, znajdzie się coś interesującego!Byłam w zeszłym roku na Targach - skromniutko, aczkolwiek - wiadomo, początki są zawsze trudne!Mnie najbardziej intersują piątkowe prezentacje firm!

Aleksander 07.06.2004 *.net1.chomiczowka.net.pl

Czy wejście odbywa się na podstawie biletów?

Redakcja 08.06.2004 *.www.profitsystem.pl

263
Nie ma biletów, żeby wejśc wystarczą dobre chęci i czas na odwiedziny Salonu. Więcej na franczyza.pl

Aleksander 09.06.2004 *.cmh22.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki. Dużo tych wystawców w tym roku :))) Już lecę kupić bilet PKP.

XAWIER 13.06.2004 *.akl2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba przeceniasz Ruth te targi. Nawet potrojona liczba wystawców względe poprzednich lat nie zmienia faktu że jest ich szesnastu.

Gajowy 16.06.2004 *.pe166.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl

To ja już nie wiem jak to jest.
Pan Arkadiusz Słodkowski, dyrektor PROFIT system, w artykule którego dotyczy dyskusja twierdzi „Pierwszy Salon ... zgromadził .... kilkudziesięciu wystawców”
A Jarek na pierwszej stronie niniejszej dyskusji pisze, że „Na pierwszych było tylko 5-6 wystawców”.
Aż się boję, że prawdę pisze Jarek. Bo wtedy jak tu wierzyć w inne informacje podawane przez przedstawicieli firmy Profit?
Może ktoś był na I Salonie i napisze, jak to naprawdę było.
Gajowy

Joachim 16.06.2004 *.gprs1.idea.pl

Byłem na pierwszych targach. Było nie więcej jak kilku wystawców. Byłem też na obecnych targach - napiszę delikatnie - tragedia.

Henio 16.06.2004 *.akl2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z ciekawości przejrzałem internet pod kątem 1 salonu. Chciałem sprawdzić ilu wystawców było faktycznie i nie znalazłem żadnej informacji na ten temat. A poświęciłem na to z godzinę. Jedynie firma Mailboxes chwaliła się na swoich stronach obecnością na targach 2003. Czyżby zatem tylko jedna? Zresztą w tym roku już jej na targach nie ma a to znaczy, że chyba z efektów nie była zadowolona.

Tomasz 16.06.2004 *.pd11.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Heniu! A skąd masz takie informacje, że firma MBE (Mail Boxes Etc.) nie wystawia się na tegorocznych targach? Zapraszam na targi, rozejrzyj się uważnie, to się zdziwisz.

Henio 16.06.2004 *.akl2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zwracam honor, po prostu nie wiedziałem że ten skrót oznacza firmę Mailboxes. Nie zmienia to faktu, iż nikt tak naprawdę nie wie ile firm wystawiało się na targach rok temu. Z całą pewnością nie było ich kilkadziesiąt jeżeli w tym roku liczba wystawców ledwo osiągnęła naście.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.