Forum: Skąd kredyt na franczyze? 1475

Gold12 31.12.2004 *.router.infoplus.com.pl

1
czesc
Myśle o zaczeciu działalności w sieci franczyzowej.
Jestem bezrobotny, jednak mogę zebrać ok. 50% kwoty potrzebnej do
zaczecia działalnosci.
Skad pożyczyć brakującą połowe?
Czy sa jakies instytucje, banki, które mogły by mi udzielić kredytu lub
pozyczki?
Urzad pracy moze dac dotacje ale tylko do 11 tysiecy a to za mało :(
Jeśli ktoś ma jakieś informację, to proszę sie podzielić :)
Gold12

Mariusz 01.01.2005 *.bjf193.neoplus.adsl.tpnet.pl

Musisz siarać sie o taki sam kredyt jak byś zakładał przedsiębiorstwo.
Bank może ciebie lepiej potraktować jeżeli przekona się ze sieć jest duża i jest małe ryzyko żeby twoja firma nie wypaliło

Redakcja 22.06.2005 *.www.profitsystem.pl

263
Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" publikujemy artykuł, w którym radzimy skąd wziąć pomysł oraz pieniądze na własną firmę. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/.

"Pożycz i nie oddaj"
Pieniądze muszą być własne, a pomysł może być cudzy. Chyba, że sfinansuje nas Unia Europejska.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.