Forum do artykułu: Czy upadek Gabriela jest porażką franchisingu?

26.08.2002
Arek
*

Z franczyza Gabriela to zdarzylo sie troche jak z polskim socjalizmem ani jedno ani drugie nie bylo tym czym tak naprawde powinno byc.

30.08.2002
pasikonik
*

Zapewniam Cię, że socjalizm był taki, jak go wymyślono. Po prostu to był śmieć intelektualny. Lenin, który był wybitnym współautorem, to taki Osama bin Laden z początku XX wieku. Czego więc spodziewać sie po terrorystach?

27.09.2002
MG
*.chomiczowka.net.pl

A może jest pewnym zwycięstwem - punkty mimo upadku sieci nadal działają?

20.02.2003
Solo
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oczywiście, że nie wszystkie punkty upadną. Ale nie jest to zasługą kolejnego nawiedzonego oszusta podszywającego sie pod franczyzę. Prawa wolnego rynku są bezwzględne i miejmy nadzieję, że wzrost naszej świadomości biznesowej też będzie postępował szybko i bezwzględnie. Wtedy trudno będzie znaleźć frajerów do niby-franczyzy.

13.04.2011
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

Dlaczego jeszcze nikt się nie zainteresował takim oszustem franczyzowym jakim jest prezes firmy REVITUM ?

13.04.2011
wypowiedzi: 21
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bo są nowi

13.04.2011
wypowiedzi: 21
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Reasumując, wysiągając tak stare tematy nie przyćmi Pan Panie Jacku swoich bolączek.

 

12.06.2011
wypowiedź: 1
*.ssp.dialog.net.pl

Na czym polega oszustwo prezesa Revitum, proszę o podpowiedż, bo mysle o współpracy z ta firmą, czy warto???

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.