Poleć stronę: Odido
Adresat *
wpisz adres email odbiorcy
Nadawca *
wpisz adres email nadawcy
Wiadomość
możesz dopisać coś do wysyłanej wiadomości

Odido

logo Odido
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego
Odido to sieć franczyzowa, która działa na polskim rynku od 2011 roku. Mogą przystąpić do niej właściciele zarówno małych, jak i większych sklepów spożywczych na terenie całej Polski, którzy chcą skorzystać z dostępu do kompleksowego pakietu doradczego, a przy tym pragną zachować dużą niezależność. Właściciele sklepów mają do swojej dyspozycji nie tylko profesjonalne usługi, takie jak szkolenia, doradztwo przy doborze asortymentu, rabaty na zaopatrzenie w MAKRO, lecz także atrakcyjne warunki zakupu produktów sygnowanych markami Fine Food, Aro i Fine Dreaming. Hasło przewodnie Odido to "Od domu blisko, do domu wszystko". Właścicielem sieci jest Makro Cash & Carry Polska.
Jednostki franczyzowe
933
Zdjęcie punktu systemu
Witryna sklepu Odido
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
Właściciele sklepów zrzeszonych w sieci Odido mają do swojej dyspozycji nie tylko profesjonalne usługi, takie jak szkolenia, doradztwo przy doborze asortymentu czy rabaty na zaopatrzenie w Makro. Otrzymują oni również stałe wsparcie marketingowe, mogą skorzystać m.in. z bezpłatnej gazetki promocyjnej Odido, samodzielnie projektowanej ulotki czy wsparcia przy otwarciu sklepu.
Przewidywana suma inwestycji
Brak opłat wstępnych. Jedyną kwotą inwestycji jest zakup „Pakietu startowego” (wizualizacja wewnętrzna, zewnętrzna, materiały POS). Wartość 2-3 tys. zł.
Podstawowe wymagania sieci
Sklepy muszą posiadać charakter samoobsługowy, do sieci mogą przystąpić właściciele zarówno małych, jak i większych sklepów spożywczych na terenie całej Polski, którzy chcą skorzystać z dostępu do kompleksowego pakietu doradczego Makro, a przy tym pragną zachować dużą niezależność.
Informacje o franczyzodawcy
Makro Cash & Carry Polska SA
al. Krakowska 61, 02-183 Warszawa
Infolinia 22 574 07 00
www.sklepy-odido.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów
Proszę wypełnić formularz
Firma jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.