Bricks 4 Kidz

Bricks for Kidz
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Bricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci] to stworzony w USA, ale sprawdzony również w Polsce pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci.

Zapewniamy wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczymy, budujemy, bawimy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®.

Nasze programy dla dzieci oparte są o budowę prostych i zaawansowanych modeli z klocków stworzonych przez doświadczonych inżynierów i architektów. Nasze specjalne zestawy klocków, przemyślane tematycznie modele kreują nie tylko doskonałą bazę do zabawy, ale stanowią ważny element rozwoju edukacyjnego dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że dzieci uczą się najefektywniej poprzez aktywności, które angażują ich ciekawość i kreatywność. Staramy się, aby świat programów Bricks 4 Kidz właśnie taki był.

Oferujemy zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

Jednostki własne

1

Jednostki franczyzowe

4

Zdjęcie punktu systemu
witryna sklepu Bricks for Kidz
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
  • know-how w postaci prostego, sprawdzony, elastycznego i ciągłego rozwijającego się modelu biznesowego działający w ponad 30 krajach świata (ponad 780 partnerów na całym świecie),
  • wyłączność terytorialna (miasto i/lub powiat),
  • niskie nakłady finansowe – łączna wartość inwestycji już od 20.000 PLN (zależy od wielkości miasta, wielkości i powierzchni lokalu itd).

 

Przewidywana suma inwestycji
  • Budżet inwestycyjny: od 20 tys. zł netto,
  • Jednorazowa opłata franczyzowa: od 10 tys. zł netto,
  • Miesięczna opłata franczyzowa: od 850 zł netto.
Podstawowe wymagania sieci

Preferujemy partnerów posiadających nie tylko minimalne zaplecze finansowe, ale przede wszystkim zakładających swoje bezpośrednie i pełne zaangażowanie w prowadzenie i rozwój biznesu.

Informacje o franczyzodawcy
Cratca Sp. z o.o.
ul. Drużbickiego 9, 61-693 Poznań
512 609 445
franczyza@bricks4kidz.com
www.bricks4kidz.com.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jarosław Nadstazik

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.