Północ Nieruchomości

logo Północ Nieruchomości
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

UWAGA ! NOWE bardzo atrakcyjne warunki finansowe dla franczyzobiorców.

 • opłata wstępna za przystąpienie do sieci –  999 zł,
 • niska stała opłata miesięczna -  999 zł,
 • 100% prowizji zostaje u Franczyzobiorcy.

Promocja na start  - rabat na opłatę licencyjną !

PÓŁNOC Nieruchomości powstała w 1999 roku. Status jednego z największych ogólnopolskich biur nieruchomości budowaliśmy i budujemy konsekwentnie i sukcesywnie. Sieć liczy już przeszło 50 biur, w których pracuje ponad 300 profesjonalnych doradców, brokerów, pośredników, na terenie całego kraju.

 

Biuro nieruchomości działające pod silną, ogólnopolską marką to przede wszystkim wyższe prowizje, atrakcyjne dochody, zaufanie klientów, ogólnopolski marketing, wyższa rozpoznawalność oraz wiele innych korzyści. Markę PÓŁNOC Nieruchomości klienci postrzegają jako gwarancję skuteczności, profesjonalizmu i standardów obsługi na najwyższym poziomie.

 

Dzięki wyjątkowo korzystnym warunkom uczestnictwa oraz wsparciu, oferowanym na każdym etapie działalności, jesteśmy postrzegani jako najbardziej dostępny i otwarty partner w branży.

 

Jesteśmy spółką opiniotwórczą, wielokrotne wypowiedzi naszych przedstawicieli są cytowane przez media. Ponadto jesteśmy dobrze rozpoznawalni w wielu mediach tradycyjnych i nowoczesnych nie tylko regionalnych oraz ogólnopolskich jak:

 • Gazeta Prawna, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza
 • Własny Biznes Franchising, Beck Nieruchomości
 • TV biznesowe, stacje radiowe
 • własne wydawnictwa
 • lokalne periodyki i gazety
 • portale internetowe m.in.: Morizon, Otodom

 

KOGO SZUKAMY

 

1. Osób z branży – pośredników, agentów, doradców

2. Przyszłych przedsiębiorców - osób, które poszukują pomysłu na biznes i rozpoczynają swoją „przygodę” z własną firmą.

3. Biur działających na rynku, które chcą jeszcze bardziej usprawnić swoją pracę, osiągać wyższe prowizje rozwinąć biznes i obniżyć koszty.

4. Podmiotów chcących poszerzyć swoją działalność, min biura kredytowe, agencje ubezpieczeniowe, biura architektoniczne i inne podmioty.

 

OPINIE PARTNERÓW

 

Krzysztof Pelowski – przez 4,5 roku Dyrektor ds. Rozwoju Sieci w Północ Nieruchomości, właściciel oddziału w Krakowie

Przez ponad 4 lata miałem styczność z osobami, które prowadzą swoje biura w całej Polsce. Sam wdrożyłem ponad 20 biur. W ostatnich latach uczestniczyłem również w wielu szkoleniach managerskich, marketingowych i sprzedażowych. Jestem przekonany, że sukces jest na wyciągnięcie ręki i grzechem byłoby z tej okazji nie skorzystać.

 

Dariusz Siewierski - Dyrektorem Oddziału w Zakopanym

PÓŁNOC Nieruchomości daje prestiż i możliwość dalszego rozwoju. Tylko ogólnopolska sieć gwarantuje zaplecze niezbędne do prowadzenia nowoczesnego biura nieruchomości.

 

Zbigniew Dymarkowski - Dyrektor Oddziału w Bydgoszczy

Północ Nieruchomości to duża sieć, mająca około 50 oddziałów w całym kraju, a to było dla mnie niezwykle ważnym atutem.

 

Andrzej Rudkowski – Dyrektor oddziału w Rumii

Chcieliśmy poszerzyć dotychczasową działalność Kancelarii Doradztwa Prawnego. Przekonał nas profesjonalizm, partnerstwo jak i system szkolenia dla agentów prowadzony przez fachowców w branży nieruchomości.

 

Jednostki własne

1

Jednostki franczyzowe

49

Zdjęcie punktu systemu
Budynek Północ Nieruchomości
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 • SILNA MARKA

  Wstępując do sieci PÓŁNOC Nieruchomości otrzymasz wiedzę na temat sposobu prowadzenia biznesu w branży nieruchomości, wypracowaną przez prawie 20 lat działalności na rynku. Uznana marka to także zaufanie klientów, bez konieczności inwestowania dużych środków na wypromowanie nowego brandu. Skorzystasz z wysokiej pozycji rynkowej wypracowanej przez naszą Grupę.

   

  POMOC PRZY ZAKŁADANIU BIURA

  Pomoc w doborze lokalu, materiały reklamowe, wzory umów i dokumentów, systemy motywacyjne, pomoc w rekrutacjach, wiedza niezbędna do zarządzania biurem oraz szkolenie „Na start” dla pośredników to rzeczy, o które nie musisz się martwić, ponieważ otrzymasz od nas już na samym początku.

   

  WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE DZIAŁALNOŚCI

  Możesz liczyć na naszą pomoc nie tylko przy uruchomieniu biura ale również w każdym momencie jego działalności. Do dyspozycji dostajesz dedykowanego opiekuna, który pomoże ci z każdym problemem formalnoprawnym, technicznym, sprzedażowym. Osoba, z którą będziesz się kontaktować będzie dobrze znać Twój biznes.

   

  PARTNERSKIE ZASADY WSPÓŁPRACY

  Aby uzyskać najlepsze wyniki postawiliśmy na dobrą współpracę pomiędzy wszystkimi oddziałami i agentami w sieci. Wymiana klientów i doświadczeń pomiędzy oddziałami daje możliwość uzyskania rezultatów niedostępnych dla biur lokalnych działających w pojedynkę.

   

  SZKOLENIA I TRENINGI

  Dzięki okresowym szkoleniom i treningom będziesz na bieżąco z zagadnieniami dotyczącymi obrotu nieruchomościami. Dbamy o to, aby nasi partnerzy mieli możliwość bezustannego poszerzania kompetencji swoich i swojej kadry.

  Zobacz przykład

  https://www.youtube.com/watch?v=LkCWiHyrhi0

   

   

  BAZA OFERT, CRM

  Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszego systemu do obsługi biur nieruchomości w Polsce i posiadamy dostęp do jednej z największych baz ofert i Klientów. Każdego roku wprowadzamy nowe narzędzia i aplikacje ułatwiające naszą pracę.

   

  NOWOCZESNY MARKETING

  Twoje oferty będą mogły być w prosty sposób eksportowane do wszystkich znanych portali nieruchomości. Twoja placówka oraz Twoje oferty będą bezpłatnie promowane w katalogu sieciowym PÓŁNOC Nieruchomości. Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie przy tworzeniu każdej formy reklamy.

  Zobacz przykłady

  https://www.youtube.com/watch?v=FsirxlLBRmM

  https://www.youtube.com/watch?v=b-3QCxBEQFE)

   

  POMOC W REKRUTACJI PRACOWNIKÓW

  Pomożemy Ci znaleźć kompetentnych pracowników. Wizerunkowe ogłoszenia „premium” dotyczące pracy w Twoim biurze zamieścimy na ogólnopolskich serwisach rekrutacyjnych i na stronie www.polnoc.pl.

   

  NARZĘDZIA I WZORY DOKUMENTÓW

  Otrzymasz dostęp do narzędzi ułatwiających codzienną pracę – skrzynek pocztowych, strony internetowej twojego oddziału, zaawansowanego systemu CRM z panelem administracyjnym oraz programu do obsługi ofert, klientów i biura. Do Twojej dyspozycji jest baza zawierająca wzory wszystkich dokumentów niezbędnych do bieżącej działalności

   

  OSZCZĘDNOŚCI

  Dzięki przynależności do jednej z największych w Polsce grupy koszty prowadzenia biura znacząco spadają w wyniku efektu skali zakupów, dostępowi do narzędzi CRM, oszczędności na promocji własnej marki, kosztami umieszczania ogłoszeń oraz wielu innych.

   

  DZIAŁANIE W GRUPIE

  Wspólna działalność w sieci PÓŁNOC Nieruchomości to możliwość współpracy przy ogólnopolski lub regionalnych transakcjach, dotyczy to przede wszystkim dużych klientów korporacyjnych czy sieciowych, ale także zakupów i wynajmów związanych z migracjami stałymi lub okresowymi osób fizycznych. Działalność w sieci to także wymiana doświadczeń oraz praktycznej wiedzy.

Podstawowe wymagania sieci
 • Osobiste zaangażowanie partnera w czynności pośrednictwa lub bezpośredni nadzór nad biurem.
 • Posiadanie prawa do lokalu (własność lub umowa najmu) lub gotowości do jego pozyskania.
 • Posiadanie zabezpieczenia finansowego (indywidualnie określanego dla każdego franczyzobiorcy) niezbędnego do uruchomienia i prowadzenia biura.
Informacje o franczyzodawcy
Północ Nieruchomości Sp. z o.o.
ul. Balicka 35, 30-149 Kraków
(12) 638 48 88
(12) 636-54-97
franczyza@polnoc.pl
www.polnoc.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów
 • Andrzej Jakliński  

Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu 

tel. 519 334 546

 • Joanna Jakimowicz  

Manager ds. rozwoju sieci

tel. 519 334 555

 

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.