WGN Nieruchomości

WGN
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Grupa WGN jest największym Koncernem Obrotu Nieruchomościami w Polsce działającym, już 27 lat.

Pod marką WGN pracuje ponad 500 Agentów oraz doradców ds. nieruchomości i kredytów, w blisko 100 przedstawicielstwach franczyzowych.

Franczyzowe biuro nieruchomości WGN to samodzielne biuro prowadzone przy pełnym wsparciu Centrali przy wykorzystaniu gotowego i sprawdzonego pomysłu na biznes.

W Grupie WGN stawiamy na profesjonalizm, zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych transakcji oraz wszechstronną i kompleksową obsługę klientów. 

JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

Oferujemy Państwu jasne i przejrzyste zasady współpracy;

Partner/Franchisebiorca zatrzymuje 100 % przychodu. Centrala nie pobiera udziału procentowego w wypracowanym przychodzie Partnera.

Od Partnerów pobierana jest wyłącznie stała atrakcyjna miesięczna opłata; dodatkowo zapewniamy Państwu Pakiet Start, który zakłada dwumiesięczne zwolnienie z opłat dla nowych Partnerów!

Nowym Partnerom zapewniamy szkolenie, ponadto nowi Partnerzy otrzymują gotowe know how (ponad 200 dokumentów, w tym wzory umów pośrednictwa) pozwalające prowadzić z sukcesem biuro nieruchomości

Udzielamy pomocy przy wyborze lokalu i jego aranżacji.

Franczyzobiorca współpracujący na zasadach partnerskich, korzysta z renomowanej, silnej marki WGN oraz z unikatowych narzędzi, programów i dokumentów zapewniających bezpieczne i skuteczne prowadzenie Oddziału  Partnerskiego, pozwalających uzyskać więcej niż satysfakcjonujące  przychody.

Partner korzysta z dostępu do największej bazy nieruchomości i klientów w Polsce i za granicą oraz współpracuje w wzajemnej wymianie ofert pomiędzy wszystkimi Partnerami.

Gwarantujemy Państwu możliwość poszerzenia zakresu działalności o pośrednictwo kredytowe – Partner może pośredniczyć w udzielaniu kredytów hipotecznych w ramach WGN Kredyty.

Partnerów nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej po ewentualnym zakończeniu współpracy.

 

Jednostki własne

2

Jednostki franczyzowe

100

Zdjęcie punktu systemu
Szyld WGN Nieruchomości
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Programy i narzędzia gwarantujące najlepszą promocję nieruchomości Oddziału

Najnowocześniejszy program do obsługi biur WGN z funkcją CRM, który pozwala zarządzać zleceniami klientów i pracą Doradców a Partnerowi daje możliwość nadzorowania pracy swojego biura z każdego miejsca;

Regularne, kompleksowe szkolenia przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z Polski i zagranicy oraz stałe wsparcie liderów - doświadczonych doradców;

Skuteczny marketing regionalny i globalny (publikacja ofert Partnera na ponad 100 portalach i serwisach internetowych oraz w 3 własnych wydawnictwach);

Centralne promowanie marki WGN – działania marketingowe i PR- owe;

Sprawdzone zasady zarządzania biurem oraz budowania stabilnego i kreatywnego zespołu;

Wsparcie działu prawnego podczas całego okresu współpracy.

Możliwość działania na terenie całego kraju oraz za granicą. Naszym Partnerem Strategicznym jest m.in. amerykańska sieć Realty Executives International.

Partner otrzymuje przypisany franczyzobiorcy indywidualny portal internetowy, wyposażony w zaawansowaną wyszukiwarkę ofert nieruchomości,

 

Przewidywana suma inwestycji
  • Własne biuro oparte na franczyzie WGN to pomysł na otwarcie dochodowego biznesu przy stosunkowo niskich kosztach inwestycji. Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga dużego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje po krótkim czasie od rozpoczęcia działalności.
  • Jednorazowa opłata franczyzowa (płatna przy podpisaniu umowy) - 800 zł + VAT.
  • Wysokość nakładów na uruchomienie biura uzależniona jest od wielkości miasta, w którym ma powstać oddział. Jest ona określana indywidualnie z każdym z franczyzobiorców.
Podstawowe wymagania sieci
  • Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych kandydatów nastawionych na sukces, prowadzących już działalność gospodarczą jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu;

  • Franczyzobiorcą WGN może zostać także osoba, która nie prowadziła wcześniej biura nieruchomości

  • Poszukujemy agentów i pośredników chcących otworzyć własne biuro;

  • Poszukujemy biur działających już na rynku nieruchomości, które chcą zwiększyć bazę klientów (o ponad 30 000 ofert), a tym samym zwiększyć ilość transakcji i przychód.

  • Kandydat powinien dysponować (własnym lub wynajętym) lokalem o powierzchni min. 25 m2 w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną, (zdecydowanie preferowany parter); warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia reklamy zewnętrznej (kasetonu/ szyldu) o powierzchni min. 3,5 m2. Nowy oddział może powstać  w odległości nie mniejszej niż 0,5 km od istniejących już w danym mieście Oddziałów WGN.


     
Informacje o franczyzodawcy
WGN - Nieruchomości Sp. z o. o.
ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław
(71) 337 84 00
(71) 337 84 31
d.komarnicka@wgn.pl
www.wgn.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dagmara Komarnicka

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.