WGN Nieruchomości

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Grupa WGN jest największym Koncernem Obrotu Nieruchomościami w Polsce działającym, już 27 lat.

Pod marką WGN pracuje ponad 500 Agentów oraz doradców ds. nieruchomości i kredytów, w blisko 80 przedstawicielstwach franczyzowych.

Franczyzowe biuro nieruchomości WGN to samodzielne biuro prowadzone przy pełnym wsparciu Centrali przy wykorzystaniu gotowego i sprawdzonego pomysłu na biznes.

W Grupie WGN stawiamy na profesjonalizm, zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych transakcji oraz wszechstronną i kompleksową obsługę klientów. 

JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

Oferujemy Państwu jasne i przejrzyste zasady współpracy;

Partner/Franchisebiorca zatrzymuje 100 % przychodu. Centrala nie pobiera udziału procentowego w wypracowanym przychodzie Partnera.

Od Partnerów pobierana jest wyłącznie stała atrakcyjna miesięczna opłata; dodatkowo zapewniamy Państwu Pakiet Start, który zakłada dwumiesięczne zwolnienie z opłat dla nowych Partnerów!

Nowym Partnerom i ich agentom zapewniamy kompleksowe szkolenie w naszym Dziale Szkoleniowym, a osobom, nie posiadającym doświadczenia w nieruchomościach, oferujemy opcje szkolenia od podstaw w Akademii Nieruchomości i Inwestycji WGN.

Udzielamy pomocy przy wyborze lokalu i jego aranżacji.

Franczyzobiorca współpracujący na zasadach partnerskich, korzysta z renomowanej, silnej marki WGN oraz z unikatowych narzędzi, programów i dokumentów zapewniających bezpieczne i skuteczne prowadzenie Oddziału  Partnerskiego, pozwalających uzyskać więcej niż satysfakcjonujące  przychody.

Partner korzysta z dostępu do największej bazy nieruchomości i klientów w Polsce i za granicą oraz współpracuje w wzajemnej wymianie ofert pomiędzy wszystkimi Partnerami.

Partner ma możliwość, obok obrotu nieruchomościami i usług związanych z pośrednictwem finansowym, rozwoju zakresu swojej działalności o inne usługi, jak: ubezpieczenia, wyceny, projekty wnętrz, homestaging, usługi remontowe, działalność deweloperską, analizy rynku nieruchomości itp.Partnerów nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej po ewentualnym zakończeniu współpracy.

 

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

78

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Programy i narzędzia gwarantujące najlepszą promocję nieruchomości Oddziału

Najnowocześniejszy program do obsługi biur WGN z funkcją CRM, który pozwala zarządzać zleceniami klientów i pracą Doradców a Partnerowi daje możliwość nadzorowania pracy swojego biura z każdego miejsca;

Regularne, kompleksowe szkolenia przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z Polski i zagranicy oraz stałe wsparcie liderów - doświadczonych doradców;

Skuteczny marketing regionalny i globalny (publikacja ofert Partnera na ponad 100 portalach i serwisach internetowych oraz w 3 własnych wydawnictwach);

Centralne promowanie marki WGN – działania marketingowe i PR- owe;

Sprawdzone zasady zarządzania biurem oraz budowania stabilnego i kreatywnego zespołu;

Wsparcie działu prawnego podczas całego okresu współpracy.

Możliwość działania na terenie całego kraju oraz za granicą. Naszym Partnerem Strategicznym jest m.in. amerykańska sieć Realty Executives International.

Partner otrzymuje przypisany franczyzobiorcy indywidualny portal internetowy, wyposażony w zaawansowaną wyszukiwarkę ofert nieruchomości,

 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Własne biuro oparte na franczyzie WGN to pomysł na otwarcie dochodowego biznesu przy stosunkowo niskich kosztach inwestycji. Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga dużego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje po krótkim czasie od rozpoczęcia działalności.

Opłata startowa jest podzielona na dwie części – część I w wysokości 1,500 zł netto (od 1 września 2018 r. będzie wynosić 3 000 zł netto) jest płacona w dniu podpisania umowy franczyzowej.

Część II w wysokości 8,500 zł netto (od 1 września 7 000 zł netto) jest uiszczana tylko przez biura istniejące krócej niż 4 lata. W ten sposób Partner ma zapewniony kapitał na rozwinięcie od podstaw swojego biznesu.

Opłata startowa obejmuje działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i usługi związane z pośrednictwem finansowym.

Wysokość opłat miesięcznych uzależniona jest od wielkości miasta, w którym ma powstać oddział. Jest ona określana indywidualnie z każdym z franczyzobiorców.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych kandydatów nastawionych na sukces, prowadzących już działalność gospodarczą jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu;

  • Franczyzobiorcą WGN może zostać także osoba, która nie prowadziła wcześniej biura nieruchomości

  • Poszukujemy agentów i pośredników chcących otworzyć własne biuro;

  • Poszukujemy biur działających już na rynku nieruchomości, które chcą zwiększyć bazę klientów (o ponad 30 000 ofert), a tym samym zwiększyć ilość transakcji i przychód.

  • Kandydat powinien dysponować (własnym lub wynajętym) lokalem o powierzchni min. 25 m2 w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną, (zdecydowanie preferowany parter); warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia reklamy zewnętrznej (kasetonu/ szyldu) o powierzchni min. 3,5 m2. Nowy oddział może powstać  w odległości nie mniejszej niż 0,5 km od istniejących już w danym mieście Oddziałów WGN.


     

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

WGN - Nieruchomości Sp. z o. o.

ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

(71) 337 84 31

(71) 337 84 31

d.komarnicka@wgn.pl

www.wgn.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Dagmara Komarnicka 

Manager Rozwoju Sieci Franczyzowej

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do WGN Nieruchomości.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.