Poleć stronę: Kukartka na każdą okazję
17.07.2007
Kukartka na każdą okazję
O trendach we franczyzie pocztówkowej opowiada Patrycja Brzozowska, kierownik ds. rozwoju sieci franczyzowej Kukartka.
Czy są okresy, w których popyt na kartki jest większy? Jakie upominki cieszą się największym zainteresowaniem ze strony klientów?
W sklepach Kukartka sezon na kartki trwa praktycznie przez cały rok, ponieważ nasza oferta obejmuje zarówno okazyjne kartki imieninowe, urodzinowe, świąteczne jak i te dedykowane specjalnie dla bliskich, dziewczyny, chłopaka, przyjaciela... Oczywiście istnieją szczególne okresy, w których obserwujemy znaczne zwiększenie sprzedaży, jak np. Boże Narodzenie, Walentynki. Na te okazje wzbogacamy kolekcje i przygotowujemy dodatkowe serie kartek. Uzupełnieniem naszej oferty są serie wydawnicze i kolekcjonerskie oparte na licencjach światowych rozpoznawalnych i popularnych w Polsce marek: Debbi, Rachael Hale, Forever Friends, Anne Geddes, Sheepworld, Misiowa Kraina, a także własnych serii np.: You & Me. Produkty te cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów. Przykładem mogą być kalendarze Rachael Hale, które w 2006 roku zdobyły uznanie i zostały nagrodzone prestiżową nagrodą „Asem Empiku”.
Czy sieć w najbliższym okresie planuje jakieś promocje lub nowości?
W chwili obecnej w centrum naszego zainteresowania i prac jest akcja „Wesoła SZQŁKA”, w której prezentujemy najnowsze kolekcje szkolne m.in. serii Sheepworld i Rachael Hale, czyli nietuzinkowe i wesołe akcesoria szkolne i artykuły papiernicze. Do tego dochodzą zeszyty, ołówki, długopisy, notatniki, segregatory, linijki… Dodatkowo w wybranych punktach w całej Polsce trwają okazjonalne, wakacyjne akcje promocyjne. Dzieję się zatem bardzo dużo.
rozmawiał (mdk)
- Ada Plus
- Aromanti
- Attirance
- Bukieciarz – kwiaciarnie
- Diva
- Drogerie A’propos
- Enjoy!
- Flormar
- Ice-Watch
- IO?ION!
- Kate&Kate
- Kukartka
- Kwiatoteka
- L’Occitane en Provence
- Maramba
- Mydlarnia u Franciszka
- Neonail
- Oliver Weber
- Organique
- Parfum Bar
- Perfumeria Refan
- Skifska Etnika (Etnika Scytyjska)
- Stara Mydlarnia
- Stenders
- Szok.in
- Yes Sklepy Jubilerskie
Kukartka na każdą okazję
Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Forum 1560 tematów, 13816 wypowiedzi, 4575 użytkowników- Oszukani przez franczyzodawcę 30 wypowiedzi ostatnia: 25.05.2012
- Stop&Shop / Zatrzymaj się i kup 8 wypowiedzi ostatnia: 25.05.2012
- prowizja po rozwiązaniu umowy 1 wypowiedź ostatnia: 24.05.2012
- Tani lokal gastronomiczny. Podejrzane czy nie? 2 wypowiedzi ostatnia: 24.05.2012
- Punkt partnerski brokera kredytowo-leasingowego. Czy warto? 1 wypowiedź ostatnia: 23.05.2012
- Gdzie ta myjnia wymarzona w snach? 13 wypowiedzi ostatnia: 22.05.2012
- Sklep odzieżowy w mniejszym mieście 26 wypowiedzi ostatnia: 22.05.2012
- Własny biznes z małym kapitałem 4 wypowiedzi ostatnia: 21.05.2012
- Noclegi dla firm - czy warto? 1 wypowiedź ostatnia: 20.05.2012
- Gabinet kosmetyczny 9 wypowiedzi ostatnia: 18.05.2012





