27.04.2010

150. stacja własna

Nową placówkę Lotosu otwarto w Ząbkach pod Warszawą.

To już sto pięćdziesiąta stacja własna, należąca do spółki Lotos Paliwa. Obiekt posiada w sprzedaży m.in. paliwa Dynamic oraz LPG.

Miejsce Obsługi Podróżnych Witowice.

– To nasz kolejny obiekt w województwie mazowieckim, które traktujemy jako jeden z najważniejszych rynków sprzedaży detalicznej paliw w Polsce – podkreśla Piotr Mischker, kierownik działu operacyjnego CODO w Lotos Paliwa. – W tym roku planujemy otworzyć jeszcze dwa nowe obiekty w okolicach Warszawy.

Na terenie stacji w Ząbkach znajduje się m.in. sklep z artykułami spożywczymi i motoryzacyjnymi. Dostępny jest również asortyment małej gastronomii.

Aktualnie w sieci Lotos funkcjonuje ponad 300 stacji, zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacji przy autostradach w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych.

MOP Rachowice/Kozłów działa od lutego. Oprócz tej lokalizacji, w ramach przetargu zakończonego w październiku 2008 roku, gdańska firma otrzymała prawo do budowy dwóch kolejnych par MOP – Witowice/Oleśnica (A4, /k Wrocławia) i Police/Łęka (A2).

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora