Forum: Star Finance nowa marka Gold Finance - finanse i bankowość 106

bruno 28.03.2010 *.c219-187.icpnet.pl

1
Witam ja spotkałem sie z SF i powiem tak na spotkaniu obiecują  zlote gory i kupe kasy ;-) Prowizje na poziomie w miare przystepnym ale żeby zostało z tego interesu chociaz 10 tys na czysto musiałbym w moim mieście na gotówkach robić min 170 000 zł  jakąś hipotkee 100 000zł i leasing 90000 zł troche ubezpieczeń platności i wtedy byloby ok !! ale niestety w moim miescie jest 19 tys mieszkańców i prawie wszystkie banki z oferty star finance i paru pośrdników kredytowych niezaleznych. Wiec staram sie optymistycznie do tego nastawic . na start potrzeba 18 tysia brutto  wic tragedii niema . Niestety oni biora 1/3 dla siebie z prowizji . Jak sądzicie ile można w obecnyc czasach wykręcić obrotu ???  Bo czytając te posty to raczej zniechęcają ....

Bibi 21.06.2010 *.apn-95-41-153-216.dynamic.gprs.plus.pl

4
Ja pracowałam długo w pewnym banku i robiłam mega wyniki w hipo i gotówce w mieście 50 000. Mega to dla mnie 2 000 000 hipo w dobrych miesiącach 2009 i po 200tys gotówki i jak czytam co doradca hipoteczny pisze to mnie brzuch ze śmiechu boli. Takich głupot to już dawno nie widziałam. sugeruje darować sobie konwersacje z tego typu osobami. Wróćmy do tematu SF. W mieście 70 tys ludności otwierają się takie placówki czy lepiej wejść np. w GoldFinance?

antonio 14.07.2010 *.user-109-243-232-199.play-internet.pl

1
Ogólnie jest ciezko w branży, okres wakacyjny tez swoje robi.Poza tym dlugie procedury zalatwiania wszystkiem formalonosci.Naprawde chyba sie trzeba duzo napracowac i dopiero po poł roku przyjda efekty. Trzeba byc wytrwalym napewno nie sa to kokosy odrazu. Nawet na poczatku mozna sie zniechecic.

Lola30 25.11.2010 *.net01.mlyniec.gda.pl

1

Witam,

co uważanie o Star Finance ? Zapowiadali ekspansję i szeroko pojęty rozwój sieci.. 

Myślałam by otworzyć placówkę w mieście ok. 40tys mieszkańców na Pomorzu. Ktoś z Was z nimi współpracuje? Chwali sobie ? czy raczej odradzałby?

Jakaś cisza nastała o tej firmie franczyzowej. Czyżby wycofywali się z pierowtnie nałożonych projetków?

frodo 02.06.2011 *.dxt241.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam

Odradzam wszystkim wchodzenie w biznes z Gold Finance czy Star finance sa to zwykli złodzieje obiecują złote góry po czym umywaja ręce brak pomocy czy zespołu wsparcia jak juz podpiszecie umowe to was oleja placicie za kazde szkolenie na ktorych nic poza kawa i ciastkami nie ma proponuje bardzo sie zastanowic jest to zwykla strata czasu i pieniędzy nawet jak juz zarobicie potraca wam za salon i inne dziwne platności 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.