Forum: Masz problemy z Kolporterem? to forum jest dla Ciebie - art. spożywcze i przemysłowe 131

beata85 04.03.2013 *.adky175.neoplus.adsl.tpnet.pl

64

Witam .Ludzie otrząśnijcie się,o co tutaj jest walczyć? o stresową i ponad siły pracę?po 14 godz. to pracowało się w dziewiętnastym wieku.Wszystko można zmienić,tylko trzeba się skrzyknąć. Dlatego zachęcam piszcie do mnie prywatnie,są poczynane kroki aby z tym skończyć. Nie mogę napisać więcej gdyz różni ludzi mogą czytać wypowiedzi,nasze poczynania narazie powinny być utajnione.Właściciel Wielki Góru w/g gaz.Forbes jest co roku o 2 oczka wyżej. Proszę odważne osoby o kontakt. Powodzenia i pozdrawiam.

Basia123 08.03.2013 *.apn-46-169-191-93.dynamic.gprs.plus.pl

6

Witam

Widzę,że więcej osób ma problemy z firmą Kolporter.Ja również ma z nią problemy. Firma Kolporter dzwoni do mnie i przyjeżdża przed mój dom.

Pozdrawiam.

beata85 09.03.2013 *.adqp222.neoplus.adsl.tpnet.pl

64

Witam.Basia 123 proszę dzwonić na policję. Ja to już przeszłam ten horror telefonów windykacji i informacji że komornik przyjedzie za dwa tygodnie i zajmie mi dom. Obecnie jest trochę lepiej, ale ile to kosztuje zdrowia,upokorzeń i nieprzespanych nocy.Windykacja nie ma prawa wchodzić do naszych domów ! Proszę opisać swoją sytuacę i walczyć. Pozdrawiam

Basia123 09.03.2013 *.apn-77-113-179-16.dynamic.gprs.plus.pl

6

Witam.

wszystkich, którzy czują się poszkodowani przez firme Kolporter.

Gdy Wam zaczna dzwonic lub podjezdzac przed dom to dzwoncie na policje.Wiem jak to jest bo sama mam z nimi wielkie problemy chca zebym jjezdzila do Kielc na rozprawy i przysylaja mi rozne pisma ze mam jakis dlug i to bardzo wysoki do zaplaty to cos strasznego.Zawsze myslalam ze tylko ja mam z ta firma takie problemy ale mylilam sie bo duzo ludzi ma z nia problemy takie jak ja.

Pozdrawiam Serdecznie.

Monyka 09.03.2013 *.apn-77-113-179-16.dynamic.gprs.plus.pl

1
Witam. Straszna jest firma Kolporter. Pozdrawiam

beata85 09.03.2013 *.adqp222.neoplus.adsl.tpnet.pl

64

Pytanie do Basi.Skąd taka powalająca kwota ? Była Pani na rozprawach w Kielcach. ? Żeby ściągać jakikolwiek dług z renty to musi być nakaz sadowy, czy był? Jaką grupę ma Pani skoro jest rencistką ?.Dużo tu jest niejasności, no i to zadłużenie skąd się wzięło ? proszę napisać.

Basia123 09.03.2013 *.apn-77-113-179-16.dynamic.gprs.plus.pl

6

Ja juz sama nie wiem z skad ten caly dlug sie wzial.

Pozdrawiam

beata85 09.03.2013 *.adqp222.neoplus.adsl.tpnet.pl

64

Tak pisałam,ale jest niemożliwe wpisać taką kwotę.Co miała Pani wypisany weksel ? czy zwykle wezwanie do zapłaty ? ja miałam wypisany weksel,też to była b.duża kwota,ale z Pani kwotą się różni. W sądzie bardzo trudno udowodnić swoją niewinność,chociaż mamy nawet dokumenty.Zależy też od człowieka,który nas sądzi.Dlatego proszę się nie poddawć,jeżeli przegramy w jednym sądzie to w apelacyjnym możemy wygrać. Tylko o co tak naprawdę walczymy ? ano żeby udowodnić swoją niewinność. Mieszkam w moim państwie,ale firma K to nadaje się do programu \'\'Państwo w Państwie \'\' i nie czuję się tutaj bezpieczna. Pozdrawiam

Basia123 10.03.2013 *.apn-77-115-78-74.dynamic.gprs.plus.pl

6

Witam.

Wiem wiem,ze w sadzie bardzo trudno jest udowodnic swoja niewinnosc nawet jesli ma sie dokumenty ze soba. Nigdy jeszcze nie bylam w sadzie w Kielcach ale bylam na jednej rozprawie w sadzie w Lublinie.Ciekawi mnie czy jutro firma Kolporter do mnie przyjedzie przed moj dom.Juz 2 razy bylo tak ze jakas pani z Kolportera zostawila wizytowki i napisane bylo tak prosze o pilny kontakt.Na razie do nich nie dzwonilam bo wiem,ze to potem jakos nagrywaja czy cos pobobnego.Rowniez gdy ktos przyjezdza pod moj dom np:Kolporter to im wcale nie otwieram drzwi.A jak chca sprytnie sprawdzic czy ktos jest w domu to nie odbieram telefonu.

Pozdrawiam.

malami4505 12.03.2013 *.37.30.86.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

2

<p>Witam.</p><p>Powiedzcie mi czy jest mozliwość odjęcia z wypłaty pracownikowi, jak czegoś brakuje w saloniku i naliczenie tego na paragon i zabranie tej sumy z wypłaty?? Parter stwierdził ze brakuje dużo rzeczy i naliczył mi na paragon dużą sume i odjął z wypłaty ( przyznam ze po odjeciu zostało mi nie wiele), co dam sobie ręke uciąć ze wszystko nabijałam na paragon i jest nie mozliwe zebym czegoś nie nabiła bo by było za duzo w kasie a ja z kasy ŻADNEJ gotówki nie brałam! Bez pytania i wyjaśnien naliczył na paragon nawet rzeczy co on brał ( sam pwiedział ze wzął) i nie odjął tych co wziął tylko wszystko razem zsumował i zabrał mi z wypłaty........ Powiedzcie jest to mozliwe?? jak mam z nim rozmawiać o tym ze to mi się nie podoba ze swoje rzeczy naliczył na paragon i za nie zabrał mi z wypłaty... Nie wiem co robić...

beata85 12.03.2013 *.adnr183.neoplus.adsl.tpnet.pl

64

Malami.Pytania : masz umowę o pracę ? jak długo pracujesz ?

malami4505 13.03.2013 *.37.31.173.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

2

Witam. Mam umowe na zlecenia ( tzw między mną a szefem).. a pracuje dopiero 4 mies..

M.Pracownica 2 14.03.2013 *.193.243.154.1

9

malami4505 też miałam ten problem od sierpnia do stycznia od kazdej wyplaty mialam odbijane jakies braki w gazetach slodyczach nie dosc ze malo zarabialam stalam calymi dniami sama to jeszcze mi odbijano.

pozniej posądzono mnie o kradziez tak jak pisalam juz na forum w postach wyzej... staszono sadem. jezeli nie masz w umowie wzmianki o odpowiedzialnosci materialnej to nie pozwol zeby Twoj partner zabierał Ci pieniądze...

beata85 14.03.2013 *.adky35.neoplus.adsl.tpnet.pl

64

Witam Malami. Partner to cwaniaczek,dlaczego Pani ma płacic za jego zakupy ?.Napewno nie pracuje Pani sama w saloniku sama,gdyż to niemożliwe. Braki towarowe mogły powstać wczesniej niż Pani podjęła pracę. Proszę się sama rozliczyc i odejśc,za darmo nie można pracować.Partner z taką umową nic nie może Pani zrobić,powodzenia i odwagi :)                                                          Pozdrawiam

Karolina22_81 19.03.2013 *.CMPC-089-239-124-138.CNet.Gawex.PL

1

Proszę aby się ktoś do mnie odezwał kto wspolracuje z Kolporterem i przeszedł do Ruchu, my mamy taką sytuację, i napisaliśmy wypowiedzenie umowy Kolporterowi. Czy Ktoś jest w takiej sytuacji czy komuś RUCH pomagal w takiej sprawie? Jestem z Koszalina byłam dziś na rozmowie z dyrektorem regionalnym czy jakimś tam, i nie mial zadnych argumentów.

obiektywny komentator 19.03.2013 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

A nie miałaś w umowie z Kolporterem umowy o zakazie konkurencji przez jakiś okres od rozwiązania umowy? Jeśli tak to faktycznie Kolporter może dochodzić od Ciebie odszkodowania, jesli w tym samym punkcie płynnie przejdziesz na współpracę z RUCHem. 

Są jednak dwie ważne kwestie w tej sprawie. Po pierwsze przez cały zakaz obowiązywania zakazau konkurencji Kolporter musi Ci płacić wynagrodzenie za to, że nie możesz prowadzić takiej działalności. Wysokość takiego wynagrodzenia to średnia z bodajże 6-mcy. 

Ty masz zakaz prowadzenia w tym samym miejscu punktu RUCHu, ale Twoja siostra, brat, dziecko, ojciec, mataka, kuzyn itp. już nie :) 

słoneczko 20.03.2013 *.84-10-109-20.dynamic.chello.pl

3

Ja mam problemy ale nie z Panem R. tylko z Panem Michałem Ł. Za nie polecenie tygodniówki oraz komplementarki jestem ostrzegany przy każdej wizycie wypowiedzeniem umowy. Ogólnie manager doszukuje się wszystkiego co mogłoby zaniżyć kartę wizytacji. Ten Facet wogóle nie jest pomocny i w żaden sposób nie można na niego liczyć. Jest arogancki i co gorsza złośliwy i mściwy. Koszmar!! To osoba króra definitywnie nie nadaje sie na to stanowisko:(

Jeżeli ktoś ma jeszcze z tym gościem problemy to proszę o komentarze..

ola96 24.03.2013 *.host-89-231-203-187.dynamic.mm.pl

2

o to współczuje pana Michała.Ł miałam z nim przez pewien czas doczynienia i był to najgorszy czas. Pózniej mi zmienili na pana Grzegorza.R z poczatku wydawał się miły ale pozniej wyszło szydło z worka. Też mnie mówi, że grozi mi wypowiedzenie umowy za nie polecanie tygodniówkii komplementarki.

Zastanawiam się czy to zgodne z prawem bo o wypowiedzeniu umowy za nie rzestrzeganie tych zasad w umowie partnerskiej nie ma ani słowa.

Co o tym myślicie?

słoneczko 26.03.2013 *.84-10-109-20.dynamic.chello.pl

3

heh obawiam się że moga wypowiedzieć umowę z tego tytułu. Pamiętam że jakoś pod konieC 2012 r dostałem email w tej sprawie. Za nie poleCenie tyg. i kompl. mogą wypowiedzieć umowę gdy się nie poleCi hyba 3 razy z rzędu. Ten M. to kawał buCa i ChCe wykosić Partnerów ktorzy nioe pozwolą sobie w kaszę dmuChać.

słoneczko 26.03.2013 *.84-10-109-20.dynamic.chello.pl

3

heh obawiam się że moga wypowiedzieć umowę z tego tytułu. Pamiętam że jakoś pod konieC 2012 r dostałem email w tej sprawie. Za nie poleCenie tyg. i kompl. mogą wypowiedzieć umowę gdy się nie poleCi hyba 3 razy z rzędu.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.