Forum: Glob inkasso

27.07.2003
Karol Krakowiak
*.proxy.aol.com

Czy ktos słyszał cos o ofercie tej poznanskiej firmy.Dotyczy windykacji

29.07.2003
frank
*.ostroleka.sdi.tpnet.pl

słyszalem panie kolego- b.często poszukują biorców na łamach prasy np. wyborczej. Jeśli chcesz w to wejść to żeby coś zarobić musisz wykazać się nie lada umiejętnościami negocjacyjnymi no bo to prostu ściąganie kasy a to zawsze jest trudne. powodzenia

29.07.2003
Dostawca obuwia
*.chomiczowka.net.pl

Niech się Inkasso zajmie Multisoftem - nie płacą mi od dwóch lat!!!

28.09.2003
KILIM
*.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl

Hm skoro ci nie placa czemu ich nie zawiadomisz napewno odzyskaja dla ciebie pieniadze. Pozatym jestem biorca licencji i jak na razie jestem zadowolony:)

29.09.2003
eliott
*.ostroleka.sdi.tpnet.pl

Szanowny p.Killit-mówisz że jesteś zadowolony, ja sam mysle o wejsciu w ten biznes. powiedz mi na jakim rynku działasz(ile mieszkańców, jaki potencjal biznseu- czyli klienci)i jak to w ogóle wygląda, będę wdzięczny za info.

03.10.2003
ab
*.acn.pl

także będę wdzięczny za informacje. Chciałbym podjąć współpracę z tą firmą. Liczę na wsparcie :) Z góry dziekuję za informacje

23.10.2003
aa
*.51.255.50

byłbym bardzo zobowiązany za bliższe informacje dotyczące współpracy z glob-inkaso

09.12.2003
chrooper
*.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Czy ktokolwiek ma informacje na temat współpracy z tą firmą, jakieś doświadczenia?

13.01.2004
qwaz
*.czestochowa.sdi.tpnet.pl

jestem ciekaw czy uzyskał Pan juz jakieś info na ten temat. Ja również noszę się z zamiarem podjęcia z firmą glob-inkasso wspólpracy. Prosze o kontakt biorców.
pozdrawiam waldemar79@o2.pl

13.01.2004
eliott
*.ostroleka.sdi.tpnet.pl

ja już b.długo czekam na jakiekolwiek info ale niestety nikt nie pisze. Do sieci oczywiście nie dzwonię bo f-dawca jak to zwykle bywa wszystko przedstawia w "bajkowy" sposób czyli góra pieniędzy i zero problemów

15.01.2004
Anonim
*.intermedia.com.pl

Niestety system dosyć naiwny. Sieć nie istnieje mimo świetnej prezentacji właścicieli. Fajny pomysł na sprzedaż licencji (nie franczyzy), ale zupełnie kiepski na bycie biorcą. Proszę sprawdzić w internecie, jak często i gdzie pojawia się nazwa firmy. Odradzam

16.01.2004
Ciekawy
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

No i wpisałem w wyszukiwarkę wp.pl i nic nie znalazłem...

21.01.2004
Fancier
*.internetdsl.tpnet.pl

Wpiszcie w Googlach: Glob inkasso - jest kilka stronek oraz trochę informacji. Pytanie, na ile są to informacje rzetelne. Pozdrowaśki.

21.01.2004
Ciekawy
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Też szukałem i nic :( Czy możesz podać jakiś link?

21.01.2004
Fancier
*.internetdsl.tpnet.pl

Oto linki:
www.glob-inkasso.pl/
http://windykacja.all.pl/
http://www.glogow.pl/firmy/glob_wn/
To są strony "firmowe". Jak znajdę coś z zewnątrz - opinie, referencje itp - nie omieszkam podać. Zaznaczam, że w żaden sposób z tą firmą ani branżą nie jestem związany. Sam szukam jakiegoś "pomysła" na biznes. Skuteczna windykacja - ma sens i przyszłość w naszej gospodarce cwaniakowej. Szukam zatem dalej. Pozdrowaśki

22.01.2004
Anonim
*.intermedia.com.pl

Poprosiłem podczas rozmowy z Panami i GI o namiary na jedną z "ponad 40" oddziałów. Zazwyczaj takie dane nie tylko są jawne, ale się je reklamuje. Tutaj niestety było inaczej. Jeżeli byłyby te firmy rzeczywiście to prawdopodobnie kilka z nich miałoby swoje strony www, na których prawdopodobnie byłaby informacja o GI. Znalazłem 2 już nieaktywne strony firm, które współpracowały z GI. I to prawdopodobna historia tego projektu. Proszę spróbować zasymulować windykację na podane adresy. Gwarantuję milczenie. Czyli co? Czyli nic.

22.01.2004
chrooper
*.76.37.6

sprawdzałem linki... liiipaaa... totalna amatorszczyzna

06.02.2004
aaa
*.lubin.dialog.net.pl

nie oplaca sie to nie oplacalny interes jeszcze nic nie powiedzieli a od razu chca pieniadze

17.02.2004
Lucyna
*.stnet.pl

AA by chciałby żeby powiedzieli wszystko. Zdradzili całą koncepcję. Ale wtedy po co masz wykupować licencją skoro mógłbyś poprowadzić to sam.

18.02.2004
dodo
*.8.179.146

Chcesz wykraść pomysł !!! Nie rób tego !!!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.