Forum o artykule: Jaka reklama się opłaca? 1475

Damian Król 12.08.2016 *.188.114.85.49

1

Z tego co wiem to jako jedni z niewielu w Polsce litery świecące całą powierzchnią robią w firmie Neobrand ze strony neobrand.pl. Efekt jest genialny, litery rzeczywiście rzucają się w oczy i o coś takiego mi właśnie chodziło. Warto sprawdzić ich realizacje.

Asiula 22.08.2016 *.apn-77-115-18-27.dynamic.gprs.plus.pl

136

A myśleliście o reklamie na YouTube? Czytałam, że to się bardzo opłaca obecnie.

Martyna2503 14.09.2016 *.adaq126.neoplus.adsl.tpnet.pl

17

To zalezy od branzy w jakiej dzialamy- najlepiej jak agencja reklamowa sama opracuje strategię, przeprowadzi audyt wizerunku i na podstawie tego zacznie dzialac. U mnie tak bylo podczas wspolpracy z iWizerunkiem- profesjonalnie zajeli sie wizerunkiem mojej marki i na efekty nie musialam dlugo czekac ;)

larryfox2016 15.09.2016 *.64-145-79-104.ipvanish.com

2

Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: larryfox2016@hotmail.com

Larry Fox 15.09.2016 *.64-145-79-94.ipvanish.com

2

Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: larryfox2016@hotmail.com

MarFur 19.09.2016 *.c242-6.icpnet.pl

9

Ja dla swojej firmy stosuje Facebook Ads i Google Ads --> wydają mi się najsuteczniejsze. Jednakże reklamę przede wszystkim trzeba dostosowac do odbiorców. Wiem, że moja grupa docelowa spędza 90% swojego czasu w mediach społecznościowych i internecie, dlatego dla mnie ten typ reklamy opłaca się najbardziej.

Ed Kar 21.09.2016 *.d45126.artnet.gda.pl

4

Skuteczna.

lolek100 22.10.2016 *.89-70-28-97.dynamic.chello.pl

146

Niekoniecznie trzeba bezpośrendio reklamować siebie i swój produkt. Można rozgłaszać, że ma się np. certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca, a ludzie smi do nas przyjdą, bo skoro mamy taki certyfikat to znaczy, że warto wyvrac nas a nie konkurencję, która zrobiła super reklamę, a certyfikatu nie ma. Dzęki certyfikatowi mamy sporo benefitów z uczestnictwa, a przede wszystkim opinię, że jesteśmy godni zaufania :)

PiotrM 23.11.2016 *.109197063172.warszawa.vectranet.pl

13

Uważam, że jeśli firma posiada produkty czy usługi wysokiej jakości, tak naprawdę duży rozmach w reklamie nie będzie konieczny. Klient szybko zorientuje się z czym na do czynienia. Jednak na początek promocja jest potrzebna. W początkowej fazie większość przedsiębiorstw nie dysponuje wysokim budżetem, dlatego warto pomyśleć o widocznych plakatach, tablicach – np. agencja Kameleon ma takie usługi w swej ofercie. Większość z nas czas spędza poza domem. Obcujemy z tym na każdym kroku. Dobrze zaprojektowany billboard będzie dobrą przynętą.

marrek55f 25.11.2016 *.37.190.147.225

6

A może marketing szeptany?

marek.kt 28.11.2016 *.ns1648.ztomy.com

7

Teraz większośc rynku reklamowego przenosi się pomały do internetu. Przede wszystkim łatwiej targetować użytkowników oraz śledzić efektywnośc działań.

Natalia_P 22.12.2016 *.user-94-254-166-57.play-internet.pl

2

Grunt to znaleźć uczciwą firmę reklamową, która zna się na rzeczy, a do tego jest niedroga. W tamtym roku znalazłam kilka kontaktów na remadaysach. W tym roku będą 15 lutego, a że organizują kilka konkursów, np. na innowację w branży to też pojadę zobaczyć, kto się wystawia.

mauro 29.12.2016 *.aavd47.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Każda reklama się opłaca, która da klienta.

Krystian Czoch 02.01.2017 *.host98-188-252-0.limes.com.pl

2

Jak dla mnie i sprawdzona w przypadku mojej małej firmy remontowej, najbardziej opłacalna okazała się promocja w internecie przez agnecje reklamową. Nie spodziewałem się tak fajnych efektów. Znalazło sie tak dużo klientów, rzeczywistych oczywiście, że pracy mam i mam. Nie dawno skończyła mi się umowa z tą agencją - Nakatomi. Nie sądze abym w przyszłości potrzebował jeszcze raz takiej pomocy, ale jak coś to wiem gdzie uderzyć. Naprawde informacje i dobrą opinie mojej firmie szybko rozgłosili. Zawsze pracuje na dobrych jakościowo materiałach, wszystko dokładnie, tylko nikt tak naprawde nie wiedział, że moja firma isniała. Teraznagle zaistniałem w internecie i na rynku konkurencyjnym więc pracę mam. Jeśli wpiszecie sobie Nakatomi to sami zobaczycie jacy są dobrzy.

hungry_heart 04.01.2017 *.apn-77-113-31-112.dynamic.gprs.plus.pl

38

Tak, specjalistyczne agencje potrafią dobrze poprowadzić kampanię promocyjną. Przede wszystkim wiedzą jakie techniki dobrać do jakiej branży.

Severus 27.01.2017 *.78.10.146.220

20

Najlepiej byłoby, gdyby reklama dostosowana była do możliwości firmy. Na dzień dzisiejszy są zarówno droższe formy reklamy jak i znacznie tańsze. ;)

monik 03.02.2017 *.46-148-0-11.inet-siec.pl

11

Pracuję jako tłumacz w dużej firmie i wykonuję tłumaczenia w domu, po godzinach. Żeby zareklamować swoją działaność nawiązałam współpracę z agencją SOLV i dużo wyniosłam z tej współpracy. Reklama musi być dopasowana do branży i nawet coś tak oczywistego jak AdWords musi mieć dobrze utworzone kampanie, inaczej tylko na tym stracimy. Dlatego albo się na tym znamy, albo zlećmy to agencji. Warto zaznaczyć, że te działania są bardzo czasochonne - nie spodziewajmy się TOP10 w miesiąc.

amenito 17.05.2017 *.static-78-8-9-103.ssp.dialog.net.pl

6

Chyba najbardziej dzisiaj opłaca się reklama w internecie... Nie tylko adwords ale też facebook, media społecznościowe - to bardzo opłacalny sposób.

aferigo22 26.05.2017 *.37-128-75-68.adsl.inetia.pl

5

Najlepsza reklama to tylko w internecie :)

Grzewczy 04.07.2017 *.89.113.introlan.pl

3

Myślę, że warto jest postawić przede wszystkim na reklamę online. Możliwości takiej reklamy jest na prawdę sporo. Oczywiście nie należy zapominać też o reklamie lokalnej - myślę, że takie formy reklamy jak reklama w radiu, czy na billboardzie są nadal skuteczne.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.