Namiot wraz z pełnym wyposażeniem niezbędnym do prowadzenia działalności kosztuje 38 tys. zł netto. Wystarczy zaledwie 13 m2 powierzchni na jego rozstawienie.
Wtorek
22.11.2016
Franczyzobiorcy Szybkiej Wymiany Opon mogą rozstawiać specjalistyczne namioty do wymiany opon na parkingach przy sklepach marki Tesco.
 

Szybka Wymiana Opon istnieje od 2014 roku. Specjalizuje się w wymianie oraz naprawie opon. Ale potencjalny franczyzobiorca marki nie musi budować ani wynajmować specjalnych pomieszczeń pod zakład wulkanizacyjny. Wystarczy, że posiada kawałek własnego lub wynajętego placu (na przykład od komisu samochodowego), na którym można postawić specjalistyczny namiot do szybkiej wymiany opon. Nie potrzeba zdobywać żadnych pozwoleń budowlanych, bo namiot nie jest na stałe związany z gruntem. Tym, którzy nie mają upatrzonej lokalizacji, franczyzodawca umożliwia rozłożenie namiotu pod sklepami marki Tesco.

– Sezonowa wymiana opon w naszym kraju nie jest obligatoryjna. Ale każdy kierowca zdaje sobie sprawę, że jest to konieczne, bo od tego zależy bezpieczeństwo kierowcy oraz osób, które z nim podróżują. Samochodów mamy coraz więcej, na jedną rodzinę przypadają średnio dwa auta. Dlatego popyt na usługi wulkanizacyjne wciąż rośnie – mówi Dawid Michalski, dyrektor handlowy Szybkiej Wymiany Opon.

Namiot Szybkiej Wymiany Opon wraz z pełnym wyposażeniem niezbędnym do prowadzenia działalności kosztuje 38 tys. zł netto. Wystarczy zaledwie 13 m2 powierzchni na jego rozstawienie. Przez pięć miesięcy w roku franczyzobiorca będzie musiał uiszczać opłatę bieżącą w wysokości 200 zł netto. – Zwrotu z inwestycji można spodziewać się już po czterech miesiącach – mówi Dawid Michalski.

Franczyzodawca chce nawiązać współpracę z franczyzobiorcami z całej Polski. Obecnie posiada trzy jednostki własne, dwie franczyzowe i przygotowuje się do otwarcia 10 kolejnych lokalizacji, na które ma już podpisane umowy franczyzowe.


POPULARNE NA FORUM

Biznes na spółkę z franczyzodawcą

magazyny samoobsługowe to świetna sprawa, szukam teraz czegoś w Krakowie, może ktoś coś? :)

1 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Drukują i zarabiają

Świetna sprawa, jeśli szukacie akcesoriów do drukarek to polecam zajrzeć tutaj: Raf Tech - tusze do drukarek mają świetną ofertę i warto z nimi wejść we współpracę.

8 wypowiedzi
ostatnia 16.04.2018
Fotografia ślubna

Jeśli chodzi o sprawy ślubne to polecam zainteresować się takim czymś jak agencje ślubne ja np polecam tą: http://mr-mrs.com.pl/ , są bardzo dobrzy w tym co robią i...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

http://stronawesela.pl

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

Zawsze można odsprzedawać gotowe zaproszenia: https://stronawesela.pl/ ma taką opcje szukasz klientów dostajesz rabat partnera np 15% i to twój zarobek.

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Fotografia ślubna

Cześć, czy ktoś z Was ma doświadczenie w fotografii ślubnej? Czy jest to opłacalny biznes? Zainspirowałam się pięknym zdjęciami i chciałabym też działać w tym...

2 wypowiedzi
ostatnia 10.04.2018
Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach

Młodzi ludzie którzy chcą otworzyć własną działalność gospodarczą mają na prawdę trudno w tym kraju. Ja otwierałem z bratem wulkanizacje. Wulkanizacja Poznań,...

39 wypowiedzi
ostatnia 09.04.2018
Jak zarobić na rozwodzie?

Tak.. ostatnio psychoterapia przez internet psychoterapia przez internet[/a] jest bardzo znana i mysle

11 wypowiedzi
ostatnia 06.04.2018
zobacz więcej na forum