09.09.2004

Zmiany w Razem

Razem, sieć biur zapoznawczo-matrymonialnych stara się być bardziej atrakcyjna.

Razem to sieć biur zapoznawczo-matrymonialnych. Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1999 roku na terenie Warszawy i okolic. Obecnie sieć składa się z 12 biur matrymonialnych rozsianych po całej Polsce.

Ładniej i łatwiej w Razem

Razem stara się uatrakcyjnić swoją ofertę zarówno dla franczyzobiorców jak i dla klientów. - Ostatnio zmodyfikowaliśmy wewnętrzną sieć komunikacji i udoskonaliśmy bazowy program komputerowy firmy. Znacznie ułatwiło to współpracę pomiędzy biurami - powiedział Andrzej Bednarczyk, prezes Razem. Poza tym sieć kończy prace nad nowym projektem strony internetowej i nowym graficznym opracowaniem materiałów biurowych i reklamowych. Jak zapewnia Andrzej Bednarczyk franczyzobiorcy nie poniosą kosztów tych zmian.

Miesięcznik dla singla

W pierwszym kwartale 2005 roku Razem planuje rozpoczęcie wydawania miesięcznika dla "singli". Ma być on rozsyłany pocztą do członków sieci, a także dystrybuowany do kiosków Ruch i Kolporter. Tytuł, formuła i nakład są na razie w fazie przygotowań. - Wszystkie te działania mają na celu uatrakcyjnienie Razem jako franczyzodawcy i ułatwienie współpracy z franczyzobiorcami - podsumowuje Andrzej Bednarczyk.

Info: Razem