Poniedziałek
30.01.2006
Od dzisiaj Radio Fon zaczyna nadawać jako Radio RMF Maxxx, ponieważ weszło do sieci franczyzowej, którą tworzy osiem stacji radiowych.
 

- W tej chwili w redakcji zostaje jedynie człon informacyjny, a część muzyczna będzie dostarczana przez centralę w Krakowie - powiedział "Dziennikowi Zachodniemu" prezes zarządu częstochowskiego radia Mariusz Knysak.

Radio zachowuje charakter lokalny. Ilość informacji w ramówce jest określona w koncesji na 12 proc. i radio będzie się z tego wywiązywało. Nie będzie natomiast sztywnych serwisów informacyjnych.
- Nie jesteśmy nastawieni na informacje polityczne, ale na informacje lokalne - mówi prezes Knysak. Inaczej będą wyglądały także informacje sportowe. Nie będzie już relacji z wyjazdowych imprez sportowych. Wydarzenia sportowe będą uwzględniane w serwisach informacyjnych.

Więcej: "Dziennik Zachodni", 30 stycznia 2006 r.


PROFIT system

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.