05.10.2007

W listopadzie na New Connect

Północ Nieruchomości, agencja pośrednictwa w obrocie nieruchomości, w listopadzie zadebiutuje na alternatywnym rynku New Connect.

Firma chce w ten sposób pozyskać kapitał głównie na dalszy rozwój sieci swoich biur. Obecnie ma cztery jednostki własne i dwie franczyzowe. Kolejne otwarcia są w przygotowaniu. Po niedawnym uruchomieniu placówki w Białymstoku, spółka zapowiada otwarcie biura w listopadzie w Chrzanowie.

Wkrótce przybędzie nowych biur Północ Nieruchomości

Z emisji akcji Północ Nieruchomości może pozyskać nawet 9 mln zł. Zaoferuje bowiem 900 tys. akcji, których cena emisyjna zostanie ustalona w przedziale 6-10 zł za akcję. A najpóźniej za dwa lata spółka chce się przenieść na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych.

Północ Nieruchomości działa na rynku od 1999 roku. Od dwóch lat rozwija się na zasadzie franczyzy. Osoby zainteresowane prowadzeniem franczyzowego biura nieruchomości muszą dysponować kwotą min. 30 tys. zł. Na podstawie umowy licencyjnej spółka przekazuje prawa do prowadzenia biura pod marką Północ Nieruchomości i całe know-how.

(mdk)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Maciej Krzysztoszek

dziennikarz
Napisz do autora