21.07.2010

Północ Nieruchomości kontynuuje ofensywę w Małopolsce

Od początku tygodnia sieć jest obecna w Proszowicach.

To 23 franczyzowy punkt sieci w Polsce. Jego właściciele zajmą się ofertami z terenu od Proszowic do Nowego Brzeska. Centrala sieci jest przekonana, że to atrakcyjny rynek dla firm z branży pośrednictwa w obrocie nieruchomości, bo w regionie szykują się poważne inwestycje w infrastrukturę drogową. Okolica oferuje też dużą powierzchnię wolnych terenów przeznaczonych pod potencjalne inwestycje.

Placówka biura nieruchomości Północ. Fot. Północ Nieruchomości

Zarząd Nieruchomości Północ liczy, że do końca 2010 roku sieć powiększy się do 30 punktów.

- Nasza sieć biur nieruchomości rozrasta się z każdym rokiem. Bardzo cieszymy się, że dołączyli do nas kolejni partnerzy. Chcemy być obecni w całej Polsce. Mamy nadzieję, że do końca roku powiększymy naszą sieć do 30 placówek – mówi Piotr Sumara, prezes zarządu Północ Nieruchomości.

Zarząd liczy, że partnerów zachęcą wprowadzone niedawno promocyjne warunki współpracy z siecią. Najważniejszym udogodnieniem dla nowych partnerów jest to, że operator nie pobiera opłaty wstępnej za przystąpienie do jednej z dwóch nieruchomościowych marek spółki – Północ i Prospector. W myśl nowych zasad własne biuro będą mogły otworzyć również osoby nie posiadające licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami. Wystarczy, że zatrudnią osobę osobę, która takim dokumentem dysponuje.

Nowo otwarte biuro na start otrzyma m.in. dostęp do zaawansowanego systemu CRM (Customer Relationship Management), usprawniającego zarządzanie relacjami z klientami. Północ Nieruchomości zadba także o szkolenia, wszelkie materiały pomocnicze, wzory umów oraz ciągłą pomoc doradczą.

Nieruchomości Północ są jedną z największych firm działających na rynku nieruchomości w Polsce. Jej operator, spółka Północ Nieruchomości jest notowana na warszawskiej Giełdzie New Connect.

(gum)