Północ Nieruchomości kontynuuje ofensywę w Małopolsce

Zarząd Nieruchomości Północ liczy, że do końca 2010 roku sieć powiększy się do 30 punktów.
Środa
21.07.2010
Od początku tygodnia sieć jest obecna w Proszowicach.
 

To 23 franczyzowy punkt sieci w Polsce. Jego właściciele zajmą się ofertami z terenu od Proszowic do Nowego Brzeska. Centrala sieci jest przekonana, że to atrakcyjny rynek dla firm z branży pośrednictwa w obrocie nieruchomości, bo w regionie szykują się poważne inwestycje w infrastrukturę drogową. Okolica oferuje też dużą powierzchnię wolnych terenów przeznaczonych pod potencjalne inwestycje.

- Nasza sieć biur nieruchomości rozrasta się z każdym rokiem. Bardzo cieszymy się, że dołączyli do nas kolejni partnerzy. Chcemy być obecni w całej Polsce. Mamy nadzieję, że do końca roku powiększymy naszą sieć do 30 placówek – mówi Piotr Sumara, prezes zarządu Północ Nieruchomości.

Zarząd liczy, że partnerów zachęcą wprowadzone niedawno promocyjne warunki współpracy z siecią. Najważniejszym udogodnieniem dla nowych partnerów jest to, że operator nie pobiera opłaty wstępnej za przystąpienie do jednej z dwóch nieruchomościowych marek spółki – Północ i Prospector. W myśl nowych zasad własne biuro będą mogły otworzyć również osoby nie posiadające licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami. Wystarczy, że zatrudnią osobę osobę, która takim dokumentem dysponuje.

Nowo otwarte biuro na start otrzyma m.in. dostęp do zaawansowanego systemu CRM (Customer Relationship Management), usprawniającego zarządzanie relacjami z klientami. Północ Nieruchomości zadba także o szkolenia, wszelkie materiały pomocnicze, wzory umów oraz ciągłą pomoc doradczą.

Nieruchomości Północ są jedną z największych firm działających na rynku nieruchomości w Polsce. Jej operator, spółka Północ Nieruchomości jest notowana na warszawskiej Giełdzie New Connect.

(gum)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

Nice blog post published here. The writer has definitely improved over the past few months and this post is a proof of that. I would love to see some more blog posts as good as...

22 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Amazing post! We love the content and have shared this with our social media network! Appreciated from the hotel digital marketing agency.

22 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Wiosna należy do pośredników

A lot of people have been disappointed with your work here lately, and it's clear to see why. You don't seem to put as much effort into your articles as you used to and that's...

22 wypowiedzi
ostatnia 10.06.2018
Przeprowadzki międzynarodowe - czy możecie kogoś polecić

Trzeba poszukać kogoś w internecie. To jest raczej niszowa branża. ___________________ Pisanie prac magisterskich - ogłoszenia

4 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną PRB ADAM budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo dobrze firma...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną http://www.prb-adam.pl budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Explore our coiffeur in Bodensee and also our burnout klinik in rheinfall.

22 wypowiedzi
ostatnia 30.05.2018
Przeprowadzki międzynarodowe - czy możecie kogoś polecić

Mogą się przydać mocne taśmy, znajdziecie je w http://www.tasma.krakow.pl/ To producent, mają różnego rodzaju taśmy, u nas się sprawdziły, sa mocne, zdały egzamin...

4 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018