20.12.2011

Więcej Master Piramid

Crazy Piramid Pizza szykuje się do międzynarodowej ekspansji. Zapowiada również nowe otwarcia w Polsce.

Pizzeria w Irlandii, a dokładnie w mieście Cork, funkcjonuje już od ponad pół roku. Pizza w rożku przyciąga nie tylko Polaków na emigracji, ale także rodowitych Irlandczyków. Biorca licencji master w Irlandii cały czas poszukuje franczyzobiorców na terenie Zielonej Wyspy.

Zdjęcie pizzy w rożku serwowanej w Crazy Piramid Pizza.

Crazy Piramid chętnie otworzy nowe pizzerie w województwach zachodniopomorskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim, opolskim oraz małopolskim.

- W przyszłym roku planujemy rozwój sieci Crazy Piramid Pizza w nie tylko w Polsce i w Irlandii, ale także w kilku innych krajach – mówi Wojciech Goduński, właściciel sieci. - Obecnie prowadzimy rozmowy z potencjalnymi biorcami licencji master z Wielkiej Brytanii, Ukrainy i Rosji. Dostajemy także zapytania z Niemiec, Szwajcarii, Słowacji i Litwy.

Sieci Biesiadowo jak i Crazy Piramid Pizza składają się wyłącznie z placówek franczyzowych, których na chwilę obecną funkcjonuje w Polsce 63. Najbliższe otwarcia placówek będą miały miejsce w Warszawie (Ursynów, Centrum i Wola), Markach i Rybniku. Wszystkie osoby, które zdecydują się na podpisanie umowy franczyzowej do końca stycznia zostaną zwolnione z opłaty franczyzowej na pół roku oraz otrzymają 10 proc. rabatu na wyposażenie lokalu.

- Jesteśmy dumni z wyników osiągniętych w 2011 roku. Docelowo chcielibyśmy podwoić liczbę pizzerii, jednak najbardziej realny wynik pod koniec 2012 roku to około 75 placówek - mówi Goduński.

Pełnowymiarowa pizzeria Crazy Piramid Pizza, to inwestycja rzędu 13 tys. euro. Okienko podawcze z pizzą rożkiem można otworzyć mając już 400 euro. Miesięczna opłata licencyjna to 300 euro w przypadku restauracji i 80 euro w przypadku okienka.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora