Forum: PF Mieszko 1475

robertt8493 22.12.2005 *.88-111-126-236.dynamic.dsl.as9105.com

12
JAREK R. skad te informacje na temat dziury w budzecie itd. moglbys przedstawic jakies fakty.Beda bardzo cenne i pomocne!

ToG 23.12.2005 *.sith.blokowe.pl

Jak to nie wiesz skąd :)?!?

To poczytaj sobie to forum, a dowiesz się że wszyscy dawcy licencji to szmaty i złodzieje, natomiast biorcy - debile.
Niestety na jednego zadowolonego który się wypowie odezwie się 10 wk......... i to wcale nie musi oznaczać że tych zdenerwowanych jest więcej.
Ze swej strony napiszę Ci że z tego rodzaju działalnością jest różnie. Inwestycja wielka nie jest i ma sporą szansę się zwrócić, ale jest i oczywiście ryzyku. Myślę, że grunt to dobra lokalizacja. Najlepiej spore osiedle, punkt ulokowany w markecie i brak konkurencji i miła kasjerka, ładna ale nie jakaś bomba.
Pozdrawiam.

Jarek_R 23.12.2005 *.bwj105.neoplus.adsl.tpnet.pl

53
fakty a proszę bardzo. Ciężko jest zachować płynnoś finansową na dawnym poziomie skoro partneże odchodzą hurtem Logiczne jest że maleją zarówno obroty jak i zyski a koszty wciąż zostają takie same Stara prawda mówi że jak kto je za dużą łyżką może się zadławić I jakośdziwnie ona tu pasuje. Pozatym z tego co wiem do dziś byli pracownicy firmy nie mają powypłacanych im należnych pieniędzy czy tak zachowuje się firma mieniąca się największa w kraju ? czy przystoi to fimie która chwali się prestiżowymi nagrodami ? Jesli potęgę buduje się na oszukiwaniu własnych pracowników i ich pieniądzach to nie można liczyć na to że biznes długo się utrzyma !! Zresztą do dziś mi brzęczą w uszach słowa pewnego pana z tej firmy że niektórzy jego pracownicy to ludzie drugiego gatunku. Ale wracając do tematu Firma M na siłe wyprzedaje swoje kasy by ratowac się ekonomicznie Cóż paliwo do nowej terenówki prezesa sporo kosztuje więc i budżet się kurczy :-)

obserwator 13 23.12.2005 *.acgd206.neoplus.adsl.tpnet.pl

w tej kwestii chciałbym jeszcze nadminić, że firma M podpisała umowę na 10 lokalizacji w dużych sieciach handlowych po 2500 zł czynszu/miesiąc, gdy się okazało ze obroty spadają chciano wypowiedzieć umowę najmu. Niestety zarządzjący siecią nie poszli na ustępstwa i... Firma M płaci 25000 miesięcznie za lokalizację z ktorych są marne obroty. i tak przez dwa lata. Wszyscy pracownici nawet ci najbardziej zufani, którzy mieli dostęp do inforacji o finansach firmy zostali odsunięci od zajeć i przsunięci do innej pracy. Wnioski wyciągnijcie sami.

obserwator 13 23.12.2005 *.acgd206.neoplus.adsl.tpnet.pl

acha jeszcze jedno. razem zaczynali i razem skończą. Wkońcu nie ważne jak się zaczyna, tylko jak się kończy.Wszystko wskazuje na to, że Pan Urbanowicz podzieli los swojego współpracownika Pana Biety. Wszystkiego najlepszego starej parze na nowej drodze życia :))))

Jarek_R 23.12.2005 *.bwj105.neoplus.adsl.tpnet.pl

53
napewno Sławek (pracownik mieszka, inicjator Kauflandów) jest bardzo dumny z siebie W koncu załatwił jakże reprezentatywne lokalizacje dla firmy :-))

Jacek007 23.12.2005 *.195.136.95.142

86
Nie wiem skąd macie informacje o 2 500 zł. za czynsz ale Kaufland woła 1000 zł. Przynajmniej tak było u mnie.
Tak na marginesie na pewno pisze się oddzielnie Jarku_R

Pozdrawiam

piotrek_111 23.12.2005 *.bky143.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Ale jaja. Nieźle sobie sieci liczą ostatnio jak widzę. Powiem tylko, że kiedyś płaciłem w sieci konkurencyjnej dla kauflanda 460 zł brutto za punkt kasowy. Ale jak w pewnej chwili cały multum punktów kasowych im się zwalił na głowę i zaczął molestować o wynajęcie lokalizacji pod kasy to popodnosili ceny:))) Przy moim czynszu niezbyt mi się opłacało a co dopiero 1000 zł!!! Natomiast 2500 zł ... to ktoś się musiał z ch...m na rozum zamienić!!! Jeszcze jak mi powiecie, że 2500zł za te gówniane 4 metry kwadratowe to spadnę z krzesła:)))

Jacek007 23.12.2005 *.195.136.95.142

86
Tak liczą za 4 m kwadratowe. To prawda, że szkoda czasu na takie lokalizacje.

Pozdrawiam

slawek_p 28.12.2005 *.aaxk112.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Tak dla zainteresowanych, czynsz w Kauflandzie waha się od 20 do 30 euro za metr kwadratowy. (Umowa podpisana z centralą: nie dotyczy pasażu handlowego).
Na łamach tego forum nie zamierzam dyskutowac z Jarkiem, a także Obserwatorem. Nie przeczę, wiele waszych informacji jest prawdziwa, ale gro wydumana z palca,jak rozwiązanie umów z Kauflandam. Kochani, jeżeli macie żal to podzielcie się nim. E-maila znacie.
Pozdrawiam

Jarek_R 28.12.2005 *.bvz225.neoplus.adsl.tpnet.pl

53
szkoda że publicznie na forum nie powiedziałeś które z naszych wielu informacji jak sam zauważyłeś jest prawdziwe Myślę że była by to cenna wiedza dla ludzi którzy zastanawiają się nad wejsciem do tej firmy Mieli by jasną sytuację że nie warto i szkoda ryzykować pieniędzy własnych i klientów. Swoją drogą pozdrawiam Sławku (i jak jedziesz z arturem j. do niemiec ?? hehe niezły numer wykrecił wam a mówiłem ze tak się skonczy to mnie nikt niesłuchał )

obserwator 13 29.12.2005 *.acha225.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pożyjemy zobaczmy. Jestem ciekaw jak bedziesz żył u siebie w Grodzisku jak Mieszko nadal będzie miał problemy z płynnością i powtórzy sytuacja Grosika. Czy przed klientami z niezapłaconymi rachunkami też będziesz takim optymistą?? No bo jak może się poprawić płynność Mieszka, skoro starzy agenci uciekają, nowych praktycznie nie ma, a zobowiązania trzeba regulować.

GRA 29.12.2005 *.acfs89.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam
pytanie jakie tu padło "czy wciąż warto w to wchodzić" , rzeczywiście trzeba się bardzo mocno nad tym zastanowić, ponieważ jestem jedną z tych osób która kiedyś była partnerem Mieszka dziś jestem wolna i szczęśliwa.

robertt8493 29.12.2005 *.88-110-130-130.dynamic.dsl.as9105.com

12
szanowny przedmowco czy mozesz sprecyzowac dlaczego odejscie z mieszka tak bardzo cie uszczesliwilo????czy sa jakies "haczyki", o ktorych potencjalni biorcy nie wiedza????

GRA 29.12.2005 *.acfs89.neoplus.adsl.tpnet.pl

"haczyki" to cała umowa współpracy, a na marginesie Szanowne Mieszko do dziś nie wypłaciło należnych płatności z umowy. Po rozmowie telefomicznej z Panem Prezesem dowiedziałam się że nie wypłaci bo nie.

robertt8493 29.12.2005 *.88-110-130-130.dynamic.dsl.as9105.com

12
Ja czytalem ta umowe, jakos nie jest specjalnie skomplikowana!!!Wiec moze wiesz o czyms o czym ja nie wiem!!!W styczniu chce otworzyc punkt, stad moje wielkie zainteresowanie tematem!!!Z gory dziekuje!!

GRA 29.12.2005 *.acfs89.neoplus.adsl.tpnet.pl

widać że jesteś zaślepiony otwarciem punktu i nie widzisz i nie słyszysz co istotne. Więc gratulacje w wyborze.

Jarek_R 29.12.2005 *.213.158.197.32

53
Robert Jeśli myślisz o otwarciu kasy Zapraszam do współpracy Nieprowadzimy systemu centralnego Jestesmy jedynie ciałem doradczym i pomocniczym Niezabieram z TWOICH PIENIEDZY !!! żadnych 35 % czy 30 % Zapraszam do kontaktu i współpracy
Polska Sieć Opłat EXPRESS

Jacek007 30.12.2005 *.195.136.95.142

86
Do Jarek_R
czy Polska Sieć Opłat EXPRES, to jest nazwa Twojej firmy. Jeżli tak to dlaczego wykorzystujesz nazwę już istniejącą na rynku. Jeżli zrobiłeś to z premedytacją to nie warto z Tobą zaczynać współpracy, ponieważ osoba nie potrafiąca wypromować własnej marki nie ma tak naprawdę nic do zaproponowania, tylko powiela już utarte schematy i skazuje się na śmieszność osób z branży.

Natomisat jeżli podobnej nazwy podód jest inny to czekam na wyjaśnienie ale myślę, że nie tylko ja.

Pozdrawiam

j.m. 30.12.2005 *.212.244.57.36

Jarku, nie lepiej brzmi PKO BP Super Express?
Zastanów się, przecież niema to dla Ciebie znaczenia, wszak firma zawsze będzie w Twoich marzeniach, a nie będziesz przy okazji psuł reputacji dla tych, którzy ciężko na nią pracowali.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.