Forum: PF Mieszko 1475

obserwator 13 03.01.2006 *.acfo50.neoplus.adsl.tpnet.pl

jak duża dziura?? myslę że nie jest to miejsce na podawanie liczb. Sam fakt, że M i jego przydupas Przeio przyznali, że mają dziurę oznacza że nie dzieje się dobrze. Tak, Tak Prezio bez M nawet sam nosa nie podetrze, nie wspomne już o pupie. Pozbierajcie wszystkie fakty do kupy: większość agentów ucieka, dziura finansowa - powolna utrata płynności, nie wypłacenie należnych pieniędzy współpracownikom, brak mozliwości zamknięcia deficytowych agencji, brak nowych agentów. Diagnozę postawcie sami...

obserwator 13 03.01.2006 *.acfo50.neoplus.adsl.tpnet.pl

na stronie Mieszka zarząd składa życzenia: Prezio-Łoś, Dyr. Gen.-Bałwan, a i Dyr. Marketingu się zapałętał jako święty Mikołaj, który daje takie prezenty jak umowa z Kauflandem. hehehehe dobre.Niby sznująca się firma, ale ta pocztówka nijak pasuje do całej strony. I niech muzyka dalej gra...

przedsiebiorczy 03.01.2006 *.aor71.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
jezeli to wszysto co tu piszecie jest prawda
to biada siecia i ich biorca,
nastepna w kolejce PAF?

piotrek_111 03.01.2006 *.bni174.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Dawno temu naiwnie myślałem, że przystąpienie do jednej z dużych sieci ( z centralą) coś daje. Myślałem, że mają podpisane umowy z wystawcami, że oferują pomoc itp. Jak się pózniej okazało te sieci nie mają żadnych umów (bo nie są one potrzebne to fakt)z wystawcami i w niczym nie pomagają. Zabierają natomiast 30-35% zarobków za nic!!! To taki pasożyt, taki wrzód na dupie. A szyld??? Szyldy tych sieci (marka)są wcale nierozpoznawalne przez klientów więc nie są nic warte. Punkt pod nazwą " mój własny tyłek" wcale nie generuje mniejszych przychodów niż np.mieszko, paf, grosik, płatnik itp...

przedsiebiorczy 03.01.2006 *.aor71.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
A Ty Piotrek_111 co prowadzisz?

jasiek 05.01.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

Mieszko pada - i to jest fakt. Jedynie co teraz pozostaje to odejsc od nich w miare wczesniej, zanim zbyt duzo osob straci pieniadze.

normix 14.01.2006 *.217.98.72.32

Prowadzę od ponad roku dwa punkty mieszka i nie zdażyło mi się żeby jakiekolwiek pieniądze wpłynęły z opóźnieniem. Zarówno przelewy klientów, jak i moja prowizja, wszystko jest i było realizowane terminowo. Podobnie pensje kasjerek zawsze są na czas. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Pozdrawiam.

jasiek 14.01.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

normix - cos klamiesz. Nie ma mozliwosci zeby nie bylo reklamacji - nawet w najuczciwszej firmie. Wynika to z tego, ze kazdej firmie odbiorczej zdarzaa sie nie zaksiegowac pieniedzy - i to jest wlasnie powod wiekszosci reklamacji. Tak wiec nigdy nie uwierze ze jakis ounkt nie mial nigdy reklamacji.

hert 14.01.2006 *.aaxs144.neoplus.adsl.tpnet.pl

owszem w mieszku są reklamacje ale zawsze nieuzasadnione więc można powiedzieć że ich nie ma.Jasiek przestań siać zgrozę bo to co mówisz jest nieprawdą!..chyba że dzięki temu lepiej się czujesz to pisz dalej te bzdury...

normix 14.01.2006 *.217.98.72.32

jasiek - oczywiście, że zdarzają się reklamacje, ale od kiedy prowadzę mieszki za każdym razem okazywało się, że klient zapłacił rachunek grubo po terminie płatności. A pieniądze z mieszka wyszły terminowo.
Każdy medal ma dwie strony. Są także zadowoleni franczyzobiorcy Mieszka. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Od kiedy z nimi współpracuję nie mogę także narzekać na brak zainteresowania i pomocy, wprost przeciwnie.

Adam Deresiewicz- Skarbonka 18.01.2006 *.host-81-190-120-52.gdynia.mm.pl

8
jasiek-
jak to zdarza sie???co Ty mówisz!
a tak do wszystkich-
jak czytam o czym tu wszyscy rozmawiają to utwierdzam sie w decyzji aby nie zabierac glosu na tym forum. poziom merytoryczny jest tragiczny!!! obrzucanie sie blotem i bezpodstawne(bo nikt nie pisze o konkretach!!!)oskarzenia.
z tego co przeczytalem, wiekszosc z was to "starzy wyjadacze" w branży. wiec jako poczatkujacy, (dopiero 8lat w agencjach) mam radę. ja sprawdzam konkurencje wyslajac u nich 5 zł. i patrze kiedy doszlo na konto.I wtedy ewentualnie mam pretensje: o psucie wizerunku branzy, o nieuczciwosc, o brak umiejetnosci.
wole pomoc konkurencji niz dopuscic do jej upadku.
ale warczenie na siebie dla zasady? nie widze sensu
powodzenia
A.D.

piotrek_111 19.01.2006 *.bkz95.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Jeśli jest prawdą, jak piszecie że agenci uciekają od Mieszka to interesuje mnie jedna rzecz - ile rzeczywiście działających obecnie punktów ma Mieszko ???

piotrek_111 19.01.2006 *.bkz95.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Do Pana SKARBONKI :)
Jeśli chodzi o jakość merytoryczną tego forum to bym aż tak nie narzekał. W zeszłym roku ludzie tu bowiem pisali źle o Grosiku i jak się po kilku miesiącach okazało czynili to całkiem słusznie! Albowiem było coś na rzeczy!
Panie SKARBONKA czy nie uważa Pan, że tych złych opinii o takiej czy innej firmie nie wypisują kosmici tylko byli agenci, którzy zostali źle przez firmę potraktowani. Jeżeli dwie czy trzy osoby wypisują tu, że nie dostali należnej prowizji bo prezes ma taki kaprys to nie sądzę że to sobie wymyślili równocześnie w tym samym czasie lub padli ofiarą zbiorowej halucynacji :)))Myślę, że są w stanie przedstawić odpowiednie dowody w sądzie! Obawiam się, że informacje o opuszczaniu wymienionej firmy przez biorców również nie są wymyślone. Jaki bowiem interes miałby ktoś w rozpowszechnianiu fałszywych informacji ??? Przecież to wszystko jest do sprawdzenia. Panie SKARBONKA dzięki istnieniu takich wolnych forów dyskusujnych przyszli i obecni franchisobiorcy mogą dowiedzieć się od siebie nawzajem o rzeczach skrzętnie ukrywanych przed nimi przez zarząd takiej czy innej firmy. Owszem niektóre wypowiedzi są niemerytoryczne ale uważny czytelnik potrafi oddzielić ziarno od plew.
O Pana firmie nie widziałem tu złych opinii bo pewnie wsystko jest w porządku i nie ma kto narzekać:)

Pozdrawiam

niegra 26.01.2006 *.gate.malnet.pl

4
do GRA proszę sie do mnie odezwac mam ważną sprawę

ANITA 10.02.2006 *.chz53.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy nadal opłaca się przystępować do sieci Mieszko? Słyszałam, że pobierają złodziejski procent miesięcznej opłaty - coś około 30 procent. To prawda? Są na forum biorcy Mieszka?

Jarek_R 10.02.2006 *.gk3.eranet.pl

53
chetnie odpowiem jako były przedstawiciel Mieszka - tak zarówno oni jak i inne firmy działające w systemie centralnego nadzoru nad wszystkim pobierają złodziejski procent z Twoich pieniędzy za nic TAK ZA NIC !! bowiem co oni robią ?? To Ty wprowadzasz rachunek w kasie, Ty obsługujesz klienta, to Ty musisz ponieśc koszt by dowiedziec się od kogoś łaskawego w centrali coś w kwestii reklamacji. Za to wszytsko co Ty robisz a oni w sumie nic oddajesz każdego miesiąca conajmniej 30 % swoich pieniędzy Ot co

A teraz news:

firma Prospoll (okienka kasowe) łyka mieszka tzn oficjalnie to się nazywa fuzją Buehehehe Załączam treść oficjalnego pisma do agentów mieszka jakie dostali w ostatnich dniach:


Łódź dnia 09.02.2006 roku



I N F O R M A C J A

Zarząd PIRF sp. z o.o. - prowadzący sieć Punktów Finansowych Mieszko oraz Zarząd Przedsiębiorstwa Prosspol sp. z o.o. - operatora sieci "Okienek kasowych" informują Państwa, iż podpisały porozumienie w kwestii utworzenia spójnej sieci agencji opłat. Zmierzamy tym samym do zbudowania największej prywatnej firmy na rynku przyjmowania płatności masowych w Polsce. Dzięki porozumieniu nastąpi szybkie i odczuwalne, zarówno przez partnerów jak i klientów, usprawnienie funkcjonowania sieci PF Mieszko oraz wzmocnienie jej pozycji na rynku. Zostanie wyłoniony nowy zarząd PIRF sp. z o.o., który dokona między innymi zmian systemu zarządzania płatnościami, ograniczy koszty stałe i zmienne firmy, a także zwiększy rentowność agencji PF Mieszko poprzez korektę systemu wynagradzania partnerów, zwiększenie środków na reklamę i promocję sieci oraz dodanie nowych produktów. Forma obsługi klienta w agencjach nie ulegnie znaczącym zmianom.
Wszelkie dodatkowe informacje dla partnerów sieci PF Mieszko, udzielać będzie biuro PIRF w Łodzi, Dyrektorzy Regionalni oraz opiekunowie z COT w Białymstoku.


Zarząd PIRF Sp. z o.o.
Zarząd Prosspol Sp. z o.o.

Jarek_R 10.02.2006 *.gk3.eranet.pl

53
komentarz jest raczej zbyteczny Chyba że ktoś się pokusi o merytoryczne uwagi :))

piotrek_111 11.02.2006 *.ble86.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Już raz Prosspol pomagał - Grosikowi:)
Jak się to wszystko skończyło WIADOMO !!!

patyczak 18.04.2006 *.arj114.internetdsl.tpnet.pl

28
Witam,
Co myślicie na temat PF MIESZKO,gdy ich płatności bedzie realizował i odpowiadał za nie Raiffeisen Bank?Chyba nie jest w tej firmie tak źle jak pisano na tym forum, skoro dostają nagrody za swoją działalność i wpuszczają audytorów z Raifeeisena i AIG?

piotrek_111 19.04.2006 *.blo163.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Poczekajmy najpierw na wynik audytorów :)
Na razie to tylko plany, nic więcej.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.