Forum: PF Mieszko 1475

iwona 07.06.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

Uwazam, ze nalezy!!! Nie wolno nikomu zyrowac na checi zaoszczedzenia przez innych.Jesli sie podjelo posredniczenia w przyjmowaniu oplat-nalezy sie z tego wywiaza.Nie jestem anonimem.Ktos, kto czyta uwaznie ta trone zna moje wypowiedzi.Wiec nie bede sie powtarzac.

Bluee 07.06.2004 *.pe152.belchatow.sdi.tpnet.pl

A czy do cholery nie ma na świecie innych interesow,tylko papranie się czyimiś pieniędzmi za marne 1 ,lub 1,50 złotych...przecież żeby mieć 3000 złotych przychodu miesięcznie to trzeba przyjąć około 2000-4000 przelewów na sumę jakieś..no 300 tysięcy,co wychodzi dzienni około stu przelewów,minus koszty,minus podatek...przecież z tego nic nie zostanie dla nas..a gdzie opłata licencyjna,kiedy sie to zwraca...cienko widze taki interes...

wacek 07.06.2004 *.boi99.neoplus.adsl.tpnet.pl

A dlaczego uważasz Iwono , że Grosik się nie wywiązuje???

Dori 07.06.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Czy ktoś wie do kogo jest ten numer telefonu.
"to jest dla DORI >>>> skontaktuj się z 504136330" - Dostałam ten numer od Miki

iwona 08.06.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

wacek...Bo prowadze agencje pko obok grosika, inna kolo mieszka.Mam czeste wizyty oburzonych klientow grosika szukajacych swoich wplat.Komentuja daty wplywu, zaginiecia pieniedzy i problemy z tym zwiazane.

Blue 08.06.2004 *.pe152.belchatow.sdi.tpnet.pl

Pytenie do "iwony":
Bardzo proszę,jeśli oczywiście możesz,czy w agencji PKO zrobienie miesięcznie 2500 wpłat ,to dużo ,czy mało,biorąc pod uwagę miasto około 70 tysięcy ludzi,oraz bardzo dobry pasaż handlowy.
Odpowiedź ,która mnie satysfakcjonuje,to tylko:"dużo" lub "mało" pozdrawiam..

iwona 08.06.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

Blue...Odpowiem krotko-mało.

Bluee 09.06.2004 *.pe152.belchatow.sdi.tpnet.pl

Dzięki iwona...no to daje mi to do myślenia..cholera może by skończyć z telefonami komórkowymi i wziąść się za konkrety...i mało tego..mam kilku stałych klientów...hmm...jakieś 4-5 tysiące ludzi,do których moge mailng podać..hmmm ,ciekawe,ciekawe....a większość z nich nie wie gdzie najtaniej zapłacić za telefon...

endriu 09.06.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

zanim zaczniesz sam pomyśl czy się z tym wszystkim sam ogarniesz.przyjmiesz rachunki, weźmiesz prowizję ale jescze sam to wklep i wyślij a podejrzewam że nie jesteś wybitnym informatykiem więc programu który zrobi to za ciebie nie masz.sam to robię i wiem że jest dużo roboty a pieniądze,oj marna kasa...pomyśl zanim zrobisz, dobrze Ci radzę

do endriu.. 09.06.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

co dla ciebie znaczy-marna kasa?

iwona 09.06.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

do bluee.Znajomy w moim miescie prowadzi punkt ery.nie dawał rady-wsadził tam kolportera.dodatkowo!!! nie wiem jak mu idzie bo to dopiero pare dni.aaa-i dołozył papierosy.miał spory lokal wiec podzielil go na sensowne czesci.obecnie agencje wykazuja zastój, czesto spadek ilosci operacji.normalnie przynosza srednio 3000 tys operacji (wpłat i wypłat) w moim 42.000tys miescie.

Maciej 09.06.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Chodzi ci o PKO czy Mieszka. Jeżeli PKO to sądzę że długo już nie pociągniesz. Konkurencja nadchodzi!!!

iwona 10.06.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

do macka...powodzenia zycze

Maciej 10.06.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Dzięki. Otwieram juz drugi punkt. Pierwszy okazał się strzałem w dziesiątke.

Karol 10.06.2004 *.pt6.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

Zdradź Macieju jak długo prowadzisz swój punkt i czy poczta istotnie nie jest konkurencją.

Maciej 11.06.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Dlaczego poczta ma byc konkurencją skoro ja mam nizsze ceny. Z miesiąca na miesiąc przybywa klientów a inne agencje i poczty tylko tracą. Wiadomo tez ze nie wszyscy przejdą do mnie ale uwazam że może z czasem. Jeżeli chcesz otwieraćtaki punkt to znajdź tylko w miarę dobrą lokalizację i nie słuchaj zdesperowanych właścicieli PKO którzy tylko głupoty wypisują na tym forum. Powodzenia

P. 12.06.2004 *.bnp44.neoplus.adsl.tpnet.pl

Istotnie prowadzący agencje PKO wypisują głupoty. Ja mam Grosika w Biedronce i coraz lepiej z miesiąca na miesiąc prosperuje. Poczta która znajduje się obok robi o wiele więcej operacji niż mój Grosik i wszystkich ludzików się niestety nie przekona. Jednak z miesiąca na miesiąc mam coraz więcej stałych klientów i stale polepszające się dniówki ze szkodą dla poczty:)Na początku ludzie sceptycznie podchodzą i tylko oglądają a z czasem zaczynają z Grosika korzystać. Wszystkie opłaty są tańsze niż na poczcie i na dodatek klienci nie muszą stać w długich zniechęcających kolejkach. A reklamacje jeśli się pojawiaja to są wyjaśniane na bieżąco. Jeszcze nikomu pieniądze nie zginęły. Najbardziej cieszy pojawiająca się coraz większa liczba stałych klientów.

Bluee 14.06.2004 *.pe152.belchatow.sdi.tpnet.pl

do endriu...a to trzeba być informatykiem> co to gadasz> wystarczy skaner do kodów kreskowych,a oprogramowanie???ehhh endriu..nawet mając 10 agencji,można to jakoś rozwiązać,np.kontakt agencja>>biuro ,poprzez coś w rodzaju osscommerce(taki moduł php) ale co ci będe tłumaczył,pewnie z ciebie jest jakiś wybitny windowsowy informatyk.....który bez exela(tak go nazywają) nie dea sobie rady w życiu....pzd

Dawid 14.06.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Co sądzicie o zarobkach z takiego punktu

Karol 15.06.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Otwierajcie punkty Mieszka. Trzeba stworzyć konkurencję dla agencji PKO.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.