Forum: Pożyczki gotówkowe bez BIK I BIG 1475

Magik 25.03.2007 *.bsd15.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witajcie,
Widzę, żeście się stęsknili, sorki, ale byłem i jestem bardzo zajęty.
Firma PFK bardzo ładnie się rozwija, coraz więcej przedstawicieli, a i klientów też nie brakuje, a i przy kredytach bankowych tez sporo roboty.
Zapewne interesuje was ten zapis komorniczy.
W Czechach odpowiednikiem BIG-u jest rejestr sądowy, do którego za sprawy cywilne i karne wpisywane są osoby, które posiadają jakikolwiek majątek np. udziały w firmie.
Wpis taki raz dokonany „wisi” przez lat pięć i nie da się go z tego rejestru usunąć.
Jak się będziecie rozwodzić w Czechach to pamiętajcie, że była żona może was za alimenty tam umieścić. Biedni faceci w tych Czechach. :)
Co do argumentów przeciw PFK to jeszcze się ich nie doczekałem oprócz kilku pomówień i przeinaczania faktów. Jeśli macie jakieś pytania to proszę, czekana nie.
Adamie, był u mnie dyr. Profireala ze swoja ofertą w zaszłym tygodniu. Strasznie drogie te pożyczki jak w providencie, a do tego po mojej stronie jest windykacja na niepłacącym kliencie i jeszcze mi prowizje zabierają. I o zgrozo jak mu o tym powiedziałem to namawiał mnie do tego, aby zatrudnić pracownice na umowę zlecenie i na „nią robić pożyczki, a jak szkodowość wzrośnie to ja mam ją zwolnić i przyjąć następną”(cytat) i to sam dyrektor mnie namawiał na takie gierki. Chyba w tej firmie nie wszystko jest jak należy, jeśli sam dyr. namawia agentów do takich „numerów”.
Pozdrowiona Magik

46adams 25.03.2007 *.bni244.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witaj Magiku.
Masz rację strasznie droga ta pożyczka prawie 100% rocznie a i ta windykacją też boli. i trzeba się zastanowić nad czymśc innym musze poszukać czegość dla klientów z BIK zeby było znośne. Myślałem O MBS kiedyść z nimi współpracowałem moze tu da się coś wykonać
a moze ktośc ma inny pomysł

hert 26.03.2007 *.80.68.236.145

otwórz aigo partner. Nie sprawdzają w bik-u no i bazę stałych klientów mają poteżną.

yan 27.03.2007 *.abel77.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
"Klient po spisaniu wniosku i wpłacie opłaty wstępnej otrzymuje umowę pocztą.
Po zapoznaniu się z nią i spełnieniu warunków, które zawiera umowa odsyła dokumenty.

Firma sprawdza oryginalność dokumentów.
Przesyła klientowi pożyczkę według umowy całości lub transze."

w jaki sposób PFK sprawdza wiarygodność podpisu ??? w domowym zaciszu podpisać umowę
może osoba do tego nieuprawniona

pozdrawiam

Magik 28.03.2007 *.btv169.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witaj,
a od czego jest notariusz?
Pozdrowionka.Magik
tel 510252433

chomik 02.09.2015 *.router.webino.pl

24

Ja spotkałam się z ciekawą firmą oferującą pożyczki. Może to nie duże kwoty ale na wyposażenie np. biura powinno wystarczyć. Prowadzą ciekawy blog o pożyczaniu https://www.mini-credit.pl/blog. Jest tam sporo trafnych uwag odnośnie pożyczek :)

Radosław777 02.12.2015 *.cne114.neoplus.adsl.tpnet.pl

24

Wonga też ma teraz dobrą ofertę. Za pierwzym razem dają nawet 1500zł, a na spłatę jest aż dwa miesiące. Koszt to jedynie 10zł.

Madmax 06.12.2015 *.ip5f5aeb72.dynamic.kabel-deutschland.de

3

Takich firm pożyczkowych jest sporo, muszą trzepać niezłą kasę skoro tak ich przybywa. http://chwilowkidlasprytnych.com/centrum-informacji-pozyczkowej/szybkie-pozyczki/ Na tej liście jest ich 34 a to na pewno nie wszystkie.

oewonga 14.12.2015 *.aepf139.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam! Zgadza się Radosław777, maksymalna kwota pierwszej pożyczki w wonga.com wynosi 1500 zł, a jej koszt to 10 zł. Pożyczka udzielana jest na okres aż do 60 dni. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Dodam, że decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=franchising. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

fokun 04.02.2018 *.d149-192.icpnet.pl

15

Na początek zamiast kredytów można w banku Raiffeisen uruhomić limit kredytowy dla firm. Pozwala on na finansowanie bieżacej działalności i można go otrzymać już po pół roku działalności.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.