Forum: Co myślicie o sieci Kolporter? - art. spożywcze i przemysłowe 131

wojtek 16.03.2004 *.teles3.verizone.com.pl

bardzo rozbawil mie ten pan ktory napisal ze ma obrot 200tys.z tego 8%prowizji plus 2000zli ze to sie nie oplaca.prosze mi to wyjasnic jestem ekonomista i potrafie liczyc

Anonim 19.03.2004 *.aay244.neoplus.adsl.tpnet.pl

jakie sa dochody netto i czy sa takie po odliczeniu wynagrodzen pracownikow czy wlasciciel sam musi stac za kasa??

Anonim 20.03.2004 *.aas169.neoplus.adsl.tpnet.pl

jakie sa poczatkowe naklady zaczynajac wspolprace z kolporterem?

Aga 08.04.2004 *.absinth.dialog.net.pl

Witam Panstwa!
Pilnie poszukuje osob prowadzacych salonik prasowy Kolportera na zasadach 2000 pensji + 15 % od obrotu (kolporter wynajmuje i urzadza lokal, dostarcza towar itp.)

Bardzo prosze takze o kontakt osoby zorientowane w zagrozeniach plynacych z takiej wspolpracy. To dla mnie bardzo wazne.

agnieszkabaczek@wp.pl

egnar 08.04.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

info szukaj w poprzednich, niezbyt przychylnych informacjach na temat tej firmy.Zadnej pozytywnej informacji tam nie zasięgniesz ale przynajmniej będziesz wiedzieć czego dotyczy konflikt.

biorca 19.04.2004 *.pb55.leszno.cvx.ppp.tpnet.pl

Jestem zainteresowany współpracą i chciałbym wiedzieć czy ktoś zarabia coś ponadto co oni oferują? Z moich wyliczeń wynika że trudno już nawet zarobić na pracownika. Proszę o opinię na ten temat. Dzięki.

rozczarowany 22.04.2004 *.pb138.leszno.cvx.ppp.tpnet.pl

co tu dużo pisać, wystarczy przejrzeć inne wypowiedzi na forum
JA ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ

pablo 23.04.2004 *.62-128-187-224.direcpceu.com

mam zamiar podpisać umowe z kolporterem prosze o jakikolwiek kontakt ludzi ZA i PRZECIW nr tel 505-030-224

maLy 08.06.2004 *.dial-1582.lubin.dialog.net.pl

Zapraszam wszystkich na utworzone forum o Salonikach Prasowych Kolportera.
Adres:
http://maly.homeip.net/forum/

Postaram sie na wszystkie Wasze pytania odpowiedziec.
Pozdrawiam.

mariusz 09.06.2004 *.gc21.internetdsl.tpnet.pl

czy warto ?

maLy 09.06.2004 *.dial-3271.lubin.dialog.net.pl

Sam musze sie z nimi meczyc, chce pomoc innym, moze przy okazji sobie?

Wojtek 09.06.2004 *.teles3.verizone.com.pl

kolporter to nie franczyzna osiolku

maLy 09.06.2004 *.dial-3271.lubin.dialog.net.pl

Kolporter to również pozostałości franszyzy. Wiele osob przechodzi na system partnerski

Zenon 10.06.2004 *.qz90.internetdsl.tpnet.pl

Partnerzy ile się czeka na nowy salonik.

maLy 10.06.2004 *.dial-1869.lubin.dialog.net.pl

Jesli bedziesz po szkoleniu to bardzo szybko,1-2 tygodnie.

Zenon 10.06.2004 *.ao74.internetdsl.tpnet.pl

Ja czekam prawie 3 miesiące. A mam juz doświadczenie w prowadzeniu saloniku

Zenon 10.06.2004 *.ao74.internetdsl.tpnet.pl

Ja czekam prawie 3 miesiące. A mam juz doświadczenie w prowadzeniu saloniku

Duży 14.06.2004 *.ajz68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czeka się długo - zgadzam się. Słyszałem nawet o 4 miesiącach.

Cypek 15.06.2004 *.zwieracz.res.pl

czy w kolporterze jest ktoś oprócz mnie kto pozostał na franszyzie i jak układa się współpraca, bo mnie szlag trafia.

NUMER 02.10.2004 *.cjb227.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem mlodym zdeterminowanym czlowiekiem.Mieszkam w miejscowosci ok 60 tys mieszkanców.Chcialem otworzyc salonik kolportera.Po przeczytaniu wypowiedzi na ten temat ciezko sie zastanawiam.Czy jest ktos zadowolony z prowadzenia takiej dzialalnosci???Prosze o opinie na ten temat na moj e mail lub na forum.Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.