Forum: Produkty Benedyktyńskie - czy warto - art. spożywcze i przemysłowe 132

August Stanisław 13.01.2012 *.user-31-175-82-33.play-internet.pl

16

Cóż. Im więcej sklepów wyjdzie tym bardziej dostawcy zaostrzą kurs i poobcinają zamówienia. Towar pójdzie do firm, które po prostu regularnie płacą. W jednyn wątku wkradła się nieścisłość Likier Benedyktynka jest faktycznie wyrobem benedyktyńskim z klasztoru w Lubiniu, na oryginalnej recepturze. Szkoda, że piękna idea nie wytrzymała z tendencją do kombinatorstwa i chciwości. Nasuwa się pytanie prosto ze znanego polskiego serialu \"Dom\": Komu ma to służyć? Bo chyba nie służy już temu aby pomóc klasztorom, aby krzewić iddę monastycyzmu (bo ta idea byłaby po prostu wypaczona), aby wspierać Benedyktyński Instytut Kultury. Bo coś co zaczęło być złe, nie morze tworzyć dobra. Sklepom życzę odwagi i wytrwałości a JG życzę opamiętania. 

pawełww 13.01.2012 *.abja92.neoplus.adsl.tpnet.pl

36

Witam

jednostka gospodarcza to jeden wielki proble. Ludzi traktuje się nieludzko, odezwiesz się za dużo to cię zgnębią i upokorzą. Jedno pytanie nasuwa się jak mnisi dopuszczają do takich incydentów jakie tam się dzieją . Zróbmy wreszczie coś mądrego. Wszyscy razem zacznijmy działać , sami nic nie zrobimy wszyscy razem dużo zrobimy musimy zrzeszyć wszystkich franszczyznobiorców oraz obecnych i byłych pracowników JG. Proszę pisać do mnie na PW wiadomości, jedynie w taki sposób możemy na początek się kontaktować.

asumpta 15.01.2012 *.89-75-32-6.dynamic.chello.pl

10

Osoba pawełww jest osobą sprawdzoną,nie podstawioną.Jeżeli chcemy razem coś zdzialać proszę o kontakt z ww.Ja osobiście jestem z Nim w kontakcie.Jest , to osoba bardzo zaangażowana w to,co dzije się w firmie. 

GordBene11 16.01.2012 *.ns367065.ovh.net

6
Na Państwa miejscu trzy razy bym się zastanowił, zanim skorzystałbym z formy \"prywatnych wiadomości\" na tym forum jako miejsca do kontaktowania się w sprawach dotyczących Benedicite. Znając mściwość Benedyktynów oraz praktyki panujące na tym forum, (permanentne cenzurowanie maili mówiących prawdę o sieci Produkty Benedyktyńskie), nie macie żadnej pewności, że korespondencja nie trafi prosto na biureczko Ojca Z., który na pewno wykorzysta tę wiedzę :)))

pawełww 17.01.2012 *.abiz141.neoplus.adsl.tpnet.pl

36

co do wypowiedzi poprzednika to zaproponuj jak się możemy skontaktowac swojego numeru ani maila nie podam bo wtedy z JG Benedicite odrazu wiedzieli by kim jestem, trzeba wreszcie zebrać się i cos zrobić a nie biadolic jaki to ma każdy los, mam już grupe osób które chca walczyć z benedicite więc niech zgłaszają sie pozostali. co do Ojca Z. to nie on tym wszystkim steruje tylko brat Ł.

Licze na odwage wszystkich i na kontakt

asumpta 17.01.2012 *.89-75-32-6.dynamic.chello.pl

10

Brawo.Popieram Twoją wypowiedz.Chyba łatwiej biadolić niż zabrać się do roboty.Może jed

nak ludzie zrozumieją,że w grupie mamy większe szanse na ZWYCIĘSTWO.Można też kontaktować się ze mną.

August Stanisław 17.01.2012 *.cd98.internetdsl.tpnet.pl

16

Prośba o potwierdzenie. W kuluarach słyszy się często powtarzane informacje, iż w miastach gdzie franczyzobiorcy zamykają swoje sklepy np. Tarnów, Bielsko, Szczecin, JG otwiera własne placówki. Jeśli tak to dość ciekawe zjawisko. Znając sytuację JG chaos się tylko pogłębi. 

asumpta 18.01.2012 *.89-75-32-6.dynamic.chello.pl

10

Tarnów tak,do Bielska się przymierzają.

pawełww 18.01.2012 *.abjb119.neoplus.adsl.tpnet.pl

36

tak potwierdzam otwierają swoje sklepy ratuja się przed upadkiem

denver666 18.01.2012 *.89-72-234-143.dynamic.chello.pl

37

@pawełww nie musisz podawać. Portal poda im Twój IP i wszystko co będą mogli.

pawełww 18.01.2012 *.host-195-88-115-38.hypernet.biz.pl

36

Podanie mojego IP byłoby przestępstwem poprzej ujawnianie danych, po za ty sam adres IP nic nie daje trzeba u Operatora uzyskać moje dane a on bez nakazu policji nie wyda danych, po za tym moje IP ma jeszce tylko 100 innych uzytkownikow gdyż jest dzielony IP

denver666 18.01.2012 *.89-72-234-143.dynamic.chello.pl

37

Ale po IP można już zawęzić potencjalnych nie zadowolonych. To tylko taka moja uwaga. Proszę nie traktować tego jak mój jakiś atak na Pana.

kskarz 19.01.2012 *.proxy.esa.t-systems.com

2

@pawelww

Jesli masz obawy ze ktos poda Twoje IP to napewno warto zalozyc wlasne forum,kup domene za grosze znajdz darmowy serwer no zainstaluj forum ( poszukaj w google co i jak ), brak cenzury i zapewne wiecej osob moze swobodnie sie wypowiedziec.

Czy portal franchising.pl wystepuje w roli cenzuranta ??? Mysle ze admin powinien zapewnic wszystkich uzytkownikow o pelnej anonimowosci... Wiem ze portal ten usuwa posty ktore nie sa im na reke, no coz prawda bywa bolesna, a firmy franchisingowe placa za pozytywne opinie...

obojetny 23.01.2012 *.ns367065.ovh.net

12
Właśnie padł kolejny sklep - tym razem Warszawa na ul. Hożej. Jeśli sklep w ścisłym centrum Warszawy nie wytrzymał, to słabo to wróży tym pozostałym :(

pawełww 23.01.2012 *.77-252-162-150.ip.netia.com.pl

36

utworzyłem forum tak aby nie działała cenzura na nim oraz żeby zachować całkowitą anonimowość adres tylko przez PW ze względów bezpieczeństwa gdyż ostatnio już się naciełem na jedną osobę z tego forum gdyż okazała się pracownikiem biura JG bo była taka mądra że pisała z biurowego maila

uki27 23.01.2012 *.hope.uninet.info.pl

34

Witam. czytam wasze posty i nie wiem czego sie Boicie??? Tych facetów w kieckach???Oni i tak juz zniszczyli wasz Biznes i zycie co niektorym... Teraz powinniscie tak dac im popalic zeby nic im z tego złodziejstwa nic zostało,postawcie sie wreszcie i nie ma sie czego bac to oni powinni sie WAS bać.    kosciół i religia to najwieksze zło na tym swiecie . ogłupić ludek i zabrac wszystko. Dawno powinniscie sie zebrac i pojechac tam po swoje pieniadze. 

August Stanisław 23.01.2012 *.cd98.internetdsl.tpnet.pl

16

a kto wogóle pozwala na otwieranie takeigo sklepu bez pozwolenia na koncesję (na dzień dobry odpada 30 % obrotów). To tylko utwierdza w przekonaniu że chodzi o kasę za licencję

Nabity w butelkę 24.01.2012 *.giszowiec.net

9

Ten sklep na Hożej przetrwał tylko 2 miesiące. Został założony w listopadzie 2011. Niesamowite i zarazem bardzo przykre.

pawełww 25.01.2012 *.abju249.neoplus.adsl.tpnet.pl

36

większość osób na tym forum rozpacza nad tym co benedyktyni zrobili a nikt nie chce działać aby zakończyć ich prywatny folwark, założyłem specjalnie forum aby uniknąc cenzury i tego aby niepowołana osoba przeczytała o czym piszemy a do dzisiejszego dnia tylko dwie osoby się do mnie zgłosiły o adres forum i się zarejestrowały!

asumpta 25.01.2012 *.89-74-87-158.dynamic.chello.pl

10

Może działają na własną rękę?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.