Extrakantor.pl

Extrakantor.pl
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Sieć marki Extrakantor.pl tworzą kantory własne oraz punkty franchisingowe zlokalizowane na terenie całego kraju. Jesteśmy pierwszym i jedynym w Polsce z powodzeniem działającym franczyzodawcą w zakresie usług kantorowych. Jako jedyni w Polsce udostępniamy kompleksowe rozwiązania potrzebne do prowadzenia własnego kantoru. W całej Polsce tworzymy większe oraz mniejsze oddziały Extrakantor.pl, które dzięki sprawdzonej koncepcji na prowadzenia kantoru wymiany walut o jednolitym wystroju i wspólnym „know-how” dają klientom gwarancję ceny, jakości i profesjonalizmu. Zadowolenie klientów przekłada się na realny zysk Partnera.

Sieć stacjonarnych kantorów wymiany walut Extrakantor.pl poszukuje do współpracy Partnerów, którzy szukają pomysłu na własny biznes i mają dobre podejście do klienta, prowadzą już firmę np. agencje opłat, biura podróży, lombardy, salony jubilerskie czy agencje ubezpieczeniowe i chcą uzyskać dodatkowe, realne źródło dochodu zwiększając zakres oferowanych przez siebie usług lub prowadzą już kantor wymiany walut. Współpraca z nami odbywa się na zasadach partnerstwa i zakłada ponoszenie niskiej opłaty miesięcznej na fundusz promocyjno-reklamowy.

Jednostki własne

7

Jednostki franczyzowe

7 (3 w trakcie uruchamiania)

Zdjęcie punktu systemu
Placówka Extrakantor.pl
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 1. Doradztwo w zakresie uruchomienia placówki „know-how”.
 2. Wsparcie w trakcie trwania współpracy, zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz procedurami Narodowego Banku Polskiego.​
 3. Szkolenia w zakresie wymiany walut.
 4. Doradztwo przy projekcie wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej kantoru.
 5. Korzystanie z logo Extrakantor.pl na materiałach handlowych i reklamowych placówki.
 6. Reklama i promocja m.in. na stronie www.extrakantor.pl (mapa dojazdu, dane teleadresowe placówki, cykliczne artykuły).
 7. Wyłączność terytorialna na prowadzenie kantoru pod marką Extrakantor.pl.
 8. Dostęp do większości walut, w tym trudno dostępnych.
Przewidywana suma inwestycji
 1. Miesięczna opłata na fundusz reklamowy - 200 zł netto (płatne od 3. miesiąca).
 2. Jednorazowa opłata za przystąpienie do systemu franczyzowego - 2 tys. zł netto.
 3. Koszt szkolenia Kasjera złotowo-walutowego - zgodny z cennikiem extrakantor.pl. Pierwsze szkolenie dla właściciela lub menadżera oraz pracowników kantoru jest bezpłatne.
 4. Szacunkowy koszt dostosowania lokalu / boksu, zabezpieczenia, zakupu sprzętu i systemu informatycznego – 10-20 tys. zł.
Podstawowe wymagania sieci
 1. Miasta powyżej 30 tys. mieszkańców, lokal min. 5 m2.
 2. Zaświadczenie o niekaralności.
 3. Własne środki finansowe na obrót walutami. 
Informacje o franczyzodawcy
Extrakantor.pl Sp. z o.o.
ul. 11 Listopada 10, 42-500 Będzin
509 281 001
kontakt@extrakantor.pl
www.extrakantor.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Latos

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.