Toys4Boys

Toys4Boys
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Prezentacja i sprzedaż niecodziennych, unikalnych gadżetów i zabawek, których na próżno szukać w zwykłych sklepach. Asortyment Toys4Boys.pl jest na tyle oryginalny i zróżnicowany, że z pewnością każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Dystrybucja produktów ze sklepu Toys4Boys z pewnością zwiększy atrakcyjność każdego stoiska sprzedażowego, ponieważ wzbudzają one dużą ciekawość i podziw, ciągle zaskakując. Sprzedawca zyskuje w ten sposób większe zainteresowanie, a co za tym idzie – również sprzedaż, wspieraną jednocześnie przez działania marketingowe w Internecie.

Jednostki własne

2

Jednostki franczyzowe

0

Zdjęcie punktu systemu
wyspa Toys4Boys
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Możliwość sprzedaży asortymentu sklepu Toys4Boys.pl, na który składają się bardzo oryginalne, unikalne i rzadkie produkty. Główny asortyment sklepu to przede wszystkim prezenty i funkcjonalne, zaskakujące gadżety, które z pewnością wzbudzą zainteresowanie odbiorców. Sprzedawca otrzymuje pełne wsparcie, stałe dostawy atrakcyjnych produktów, a także wsparcie marketingowe online. 

Przewidywana suma inwestycji

Wyspa handlowa 35 tys. zł  (meble 12,5 tys. zł brutto, zatowarowanie 20 tys. zł brutto, jednorazowa opłata pakietu franchisingowego 2,5 tys. zł).

Opłata licencyjna miesięczna 200 zł.

Podstawowe wymagania sieci
  • pozytywne nastawienie na sukces;
  • zdecydowane zaangażowanie;
  • motywacja do pracy;
  • solidność, kreatywność, komunikatywność, przedsiębiorczość;
  • lojalności we współpracy;
  • umiejętności zarządzania personelem;
  • środki finansowe na rozpoczęcie działalności;
  • nie wymagamy doświadczenia w branży.
Informacje o franczyzodawcy
Kompranet.pl Sebastian Mróz sp.j
Jana z Kolna 1/S6, 83-000 Pruszcz Gdański
58 554 66 33
sebastian@toys4boys.pl
www.toys4boys.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sebastian Mróz

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.