Lombardoo

lombardoo
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

LOMBARDOO  - bezpieczny i dochodowy biznes.

LOMBARDOO to pierwszy i jedyny na polskim rynku profesjonalny podmiot w branży lombardowej, który funkcjonuje w systemie franczyzowym. Zdobywane przez kilkanaście lat doświadczenie pozwoliło nam zbudować biznes, który gwarantuje naszym franczyzobiorcom zyski już od pierwszego dnia prowadzenia ich lombardu. W naszych placówkach pożyczamy, skupujemy i sprzedajemy. Handlujemy głównie złotem, elektroniką, różnego rodzaju maszynami, urządzeniami oraz samochodami i nieruchomościami. Naszymi klientami są osoby pracujące na etacie, biznesmeni jak i emeryci. Nasi franczyzobiorcy otrzymują od nas system do wyceny przedmiotów, dzięki któremu w maksymalnie 5 minut dokonają wyceny każdego przedmiotu. Nasze placówki są przeciwieństwem lombardów które funkcjonowały i w dalszym ciągu funkcjonują na polskim rynku. Nowoczesny i estetyczny wystrój naszych lokali buduje nową jakość, która przekłada się na ciągle zwiększającą się liczbę zadowolonych klientów. Tak budujemy biznes, który ma cieszyć, dawać poczucie bezpieczeństwa i generować wysokie zyski dla naszych partnerów.  Biorąc pod uwagę kwotę potrzebną do otwarcia lombardu i porównując ją z późniejszymi zyskami generowanymi przez lombard, możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że jest to jeden z najbardziej dochodowych i prostych w obsłudze biznesów na rynku. Naszym franczyzobiorcom zapewniamy pełne wsparcie w procesie tworzenia i późniejszego prowadzenia ich lombardu. Począwszy od szkoleń w centrali naszej firmy oraz bezpośrednio u naszego partnera, a skończywszy na wsparciu finansowym w przypadku możliwości zrealizowania dużej transakcji, na której nasz franczyzobiorca będzie mógł wygenerować ponad przeciętny zysk. Do współpracy zapraszamy osoby, które interesuje ciekawy biznes z możliwością generowania bardzo wysokich zysków, nastawionych na sukces i uczciwość w relacjach z drugim człowiekiem. ​

Jednostki własne

1

Jednostki franczyzowe

3

Zdjęcie punktu systemu
lombardoo
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 • know how ( wiedzę i doświadczenie) 
 • profesjonalne szkolenie w centrali naszej firmy
 • stronę internetową
 • pomoc w wyborze lokalizacji 
 • gotowe projekty i wizualizacje materiałów reklamowych ( ulotki, wizytówki, logotyp, hasła reklamowe itp….)
 • profesjonalny fanpage na facebook
 • gotowy projekt lombardu ( wyposażenie, remont, wizualizacje)
Przewidywana suma inwestycji

20 tys. zł

Podstawowe wymagania sieci

Podstawowe wymagania sieci:

 • lokal o pow. min. 5 m2
 • zaświadczenie o niekaralności
 • dogodna lokalizacja placówki
 • pełne zaangażowanie ze strony partnera

Jeśli szukasz ciekawego biznesu o ponad przeciętnych zyskach i chcesz czerpać radość z bycia na swoim, to nasz biznes jest dla Ciebie. 

Informacje o franczyzodawcy
Ikaska.pl sp. z o.o.
ul. Reymonta 16,45-066 Opole
500 693 078
franczyza@lombardoo.pl
www.lombardoo.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Katarzyna Olczak ​

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.