Akademia Językowa Open School

Akademia Językowa Open School
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Opis systemu

Akademia Open School jest ogólnopolską siecią centrów nauki języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wchodzi w skład Open Group, grupy biznesowej, do której również należą Open Business Academy – wydział szkoleń językowych dla firm, Open Business Translations – ogólnopolskie biuro tłumaczeń dla biznesu oraz Open Kids - akademia językowa dla najmłodszych dzieci.

 

Zarówno kursy dla studentów indywidualnych jak i firm mogą być prowadzone stacjonarnie (w siedzibie Open School lub firmie), a także online, na żywo z lektorem. Tę opcję umożliwia utworzona w 2014 roku Open School Online, szkoła językowa online.

 

Opłata franczyzowa uprawnia do prowadzenia 4 firm jednocześnie oraz prowadzenia kursów stacjonarnie i z wykorzystaniem technologii online.

 

www.openschool.pl i www.online.openschool.pl

www.openkids.eu

www.obacademy.pl

www.otranslations.pl

www.franczyza.openschool.pl

 

Jednostki franczyzowe

Dębica, Katowice, Kraków, Poznań, Pruszków, Piaseczno, Szczecin, Środa Wielkopolska, Tychy, Warszawa-Bielany, Wieliczka

Zdjęcie punktu systemu
Zdjęcie punktu systemu Akademia Językowa Open School
Informacje dla franczyzobiorcy
Przewidywana suma inwestycji

Frnaczyzobiorcy Open School mają do wyboru dwie opcje współpracy:

Opcja na start - kwota inwestycji od 5 tyś. zł umożliwia prowadzenie szkoleń dla biznesu, tłumaczeń i kursów online oraz zgromadzenie środków na uruchomienie szkoły stacjonarnej w kolejnym roku.

Opcja optimum - kwora inwestycji od 45 tyś. zł pozwalająca na uruchomienie wszystkich czterech firm językowych i korzystanie ze wszystkich możliwości już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.

Podstawowe wymagania sieci
  • Zorientowanie przedsiębiorcy na dynamiczny rozwój biznesu,
  • Ogólna znajomość zasad rządzących nowoczesną gospodarką,
  • Otwarcie na wiedzę.

Wszelkie pozostałe elementy i know-how przekazywane są podczas cyklu szkoleń i w ramach stałej opieki nad rozwojem biznesu franczyzobiorcy.

Informacje o franczyzodawcy
Akademia Językowa Open School
Siedziba główna: 43-100 Tychy, Al. Jana Pawła II 20
668 245 286
akademia@openschool.pl
www.openschool.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Grzegorz Nowakowski

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.