ParcelShop GLS

GLS
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

Zostając partnerem ParcelShop GLS Poland oferuje się wysokiej jakości usługi kurierskie w ramach swojej działalności. Współpraca polega na przyjmowaniu paczek nadawanych przez osoby prywatne i małe firmy oraz na wydaniu odbiorcy awizowanej paczki. Usługa kurierska wykonywana jest przez GLS Poland.

Jednostki własne

33 oddziały GLS

Jednostki partnerskie

1 500 punktów ParcelShop

Zdjęcie punktu systemu
Klientka w placówce Parcelshop GLS
Informacje dla partnera
Wsparcie dla partnera
  • Przeszkolenie i pomoc w oznakowaniu punktu ParcelShop GLS Poland;
  • wsparcie merytoryczne i stała opieka przedstawiciela GLS Poland w całym okresie współpracy, a także umieszczenie w celach marketingowych danych tele-adresowych Partnera na firmowej stronie GLS Poland oraz na mapach Google;
  • wyposażanie nieodpłatne punktu ParcelShop GLS Poland w niezbędne materiały reklamowe (plakaty, ulotki, oznakowanie dodatkowe) oraz operacyjne.
Przewidywana suma inwestycji

Do prowadzenia punktu ParcelShop GLS Poland nie jest wymagana żadna inwestycja, ani koncesja na usługi kurierskie, nie pobieramy żadnych opłat licencyjnych.

Podstawowe wymagania sieci

Należy prowadzić stacjonarną działalność gospodarczą, w lokalu czynnym minimum 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku), w godzinach 10:00 – 18:00. Minimum 2 metry kwadratowe należy przeznaczyć na magazynowanie paczek GLS Poland, w miejscu niedostępnym dla osób 3-cich. Przed punktem, lub w pobliżu musi znajdować się miejsce parkingowe. Współpraca wyłącznie w oparciu o Regulamin Świadczenia Usług oraz Umowę o współpracę.

Informacje o organizatorze systemu
General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.
ul. Tęczowa 10, Głuchowo, 62-052 Komorniki
+48 61 89 03 900
+48 61 89 72 955
office@gls-poland.com
www.parcelshop.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jacek Ciesielski

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do organizatora systemu.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.